İÇK İSTANBUL ÇELİK KAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ

İÇK İSTANBUL ÇELİK KAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ ÇELİK KAPI

Halkalı Cd. No: 195 Nevzat Kurt İş Merkezi C Blk. 1-2-3 Sefaköy / İstanbul İSTANBUL/KÜÇÜKÇEKMECE 

Hakkında

Firmamızın kurucu ortakları çelik kapı imalâtı konusunda ülkemizin önde gelen kurumlarında (Kale Çelik Kapı, Yale Çelik Kapı) imalât müdürlüğü yaparak uzun yıllar deneyim sahibi olduktan sonra bu sektörde güvenlik düzeyi yüksek gerçek çelik kapı imalâtı konusunda büyük eksiklik olduğunu görerek 2004 yılı başında İÇK İSTANBUL ÇELİK KAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ'ni kurdular. Kurumumuz imalat ve montaj kalitesinin yüksekliği, güvenliği ve estetiğe verilen önem zengin model yelpazesi zamanında yaptığı teslimatlar ile kısa zamanda sektörün en önde gelen birkaç firmasından biri olmuştur.
 
Ülkemizin seçkin inşaat firmalarının önemli toplu konut ve villa projelerinde çelik kapılarımız tercih edilmektedir ve konusunda örnek gösterilmektedir.
 
Türkiye'de ilk özel tasarımlı çelik kapı modellerine endüstriyel tasarım tescil patenti alan firmamız ve bu modelleri ile çelik kapı piyasasına yön vermekteyiz.
 
Çelik kapıda güvenlik ve estetiği bir araya getirerek SEFAKÖY/ K.ÇEKMECE'de 2.000 m2 kapalı alanda aylık 400 adet kapasiteli Projeye ve ölçüye göre özel imalat çelik kapı üretimi yapmaktayız. Gelişen teknolojiye adapte olmuş bu doğrultuda ekip ve ekipmanlarını modernize etmiş bulunmakta olan firmamız, elde ettiği ciddi referanslarının katmış olduğu enerji ile ilk günkü heyecanını sürdürmektedir.
 

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.