İÇ YAPI MİMARLIK

İÇ YAPI MİMARLIK Parke

İSTANBUL İSTANBUL/ATASEHIR

Hakkında

Yaşam alanlarına yönelik modern , estetik, pratik  kullanım unsurları dikkate alınarak  müşteri ihtiyaçlarına göre konsept belirlenmesinden uygulanması tasarımcı ve iç mimar ekibimiz tarafından projenin bitirilmesine kadar kontrollü şekilde proje teslimi yapılır.

Genel uygulama alanlarımız ev, cafe, bar, restaurant, showrrom, mağza, ofis, otel, fabrika vb En uygun iç mimari projeyi kendi bünyemizde bulunan deneyimli ekimiz tarafından hazırlanmaktadır. Proje aşamasından uygulama aşamasına kadar tüm hizmetleri profesyonel şekilde uygulamamızı istiyorsaniz bizimle iletişime geçin.

İç Yapı Mimarlık; Mimari Uygulama & Konsept Projeleri, ürün standı, anahtar teslim mimari proje, Ulusal ve uluslar arası fuar stant tasarımı ve uygulaması, ürün standı, aktivite, dekor tasarım ve uygulama hizmetleri, ofis tararımı ve uygulaması, mimari ve iç mimari danışmanlık hizmetleri, aktivite, dekor tasarım ve uygulama hizmetleri, perakende satış noktası tasarımı ve uygulaması,  iç mimari tasarım, proje ve uygulama hizmetleri, konsept proje,Mobilya Tasarım Uygulama Projeleri, Uygulama Projeleri üzerine hizmet vermektedir.

Firma Bilgileri

  • Selin Özdölçolak
    İç Mimar
  • Selin Özdölçolak
    İç Mimar

Ürünler

ataşehir içmimarlık
dekorasyon, izolasyon, boya, mantolama, molaz temizliği, asma tavan yapımı, mobilya, amerikan kapı, banyo dolabı, mutfak dolabı, seramik, tadilat

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.