HUROK MARBLE

HUROK MARBLE AKILLI EV SİSTEMLERİ

Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:4 43100 KÜTAHYA KÜTAHYA/KÜTAHYA MERKEZ 

Hakkında

Mermer Masa

 

Mermer masalar, malzemenin gözle görülür ağırlık ve göz alıcı görünümünden dolayı, daima bir alana lüks bir görünüm kazandırır. Evinizde, işyerinizde yada bir lobide bulunan doğal bir mermer masa, karakteristik özelliğin yanında göz dolduran efektif bir bakış açısı sağlar.

Bu güzelliğin, renklerin ve desenlerin bu denli aşık olunmasının sebebi topraktan gelmesi ve tamamen doğal olmasıdır. Birçok işlem türü ile farklı görüntüler elde edilebilen mermer, en çok ta sizin yaşam alanınıza masa olarak mükemmel yakışır.

Mermer Masalar Neden Tercih Sebebi?

 

Mutfaklarda bazen bir tezgah olarak alışa gelsede, mermer masa yaşam alanınızın en güzel köşesinde bir bakmışsınız orada öylece duruyor. Aile yemekleri, belki akşam kutlamaları belkide çocuğunuzla geçirilen güzel bir oyunda sizin baştacınızdır masalar. Neden mi? Düşünsenize bebeğiniz hamurla oynamak istiyor yada sizin yaptığınız ev yemeğinde size eşlik ediyor. İşte doğal taşın yani mermer masanın önemi burada ortaya çıkıyor. Tamamen doğal olması, bakterileri üzerinde barındırmaması ve kolay temizlenebilir olmasıyla tercih sebebidir hurok mermer masa ürünleri.

Unutmayın, doğal olanı sevin ve doğal olanı seçin.

Mermer Masa Çeşitleri

 

Mermer masalarda genelde siyah tonlar bu sezonun trendlerinden. Yeni evini dizayn eden ev hanımları yada son kullanıcılar genelde tercihini siyah masa‘da yana kullanıyorlar. Ortamlara daha maskülen bir hava katan siyah ve gri renkteki mermer masalar, birçok mobilya ile ahengi yakalıyorlar. Hurok Marble olarak masa çeşitlerinde en başta müşterilerimize önerdiğimiz tabiki Silver Fantasy. Peki sizin mermer ürün sayfamızdaki seçiminiz ne?

Mermer Masa Fiyatları

 

Mermer masalarda en büyük etken işçilik ve doğaltaşın kalitesidir. Tabi bunlarla beraber renk ve ne kadar kıymetli olduğuda mermer masanın fiyatlarını etkileyen sebeblerden. Birden fazla kenar işlemi varken en çok tercih edilen mermer masa kenar özelliği ise gemi burnudur. Ürünün kalınlığı 2-3cm dahi olsa bu özel işlemle 0.5cm e kadar inceltilebilir. Aynı zamanda kenarların keskinliği alındığı için çocuklar içinde sorun yaratmaz.

Mermer masa fiyatları, mermer masa ayağı hariç en az 2000₺ den başlayan fiyatlarla seçiminize yön verebilirsiniz.

Firma Bilgileri

  • serdar doğan
    Bilgi İşlem Sorumlusu
  • Serdar DOĞAN
    Ar-Ge Müdürü

Ürünler

Mermer Masa
Mermer Masa

Mesaj Gönder


Bizi takip edin