HASAN KAYA ÇELİK KONSTRÜKSİYON

HASAN KAYA ÇELİK KONSTRÜKSİYON ÇELİK

Ortakonak Mh. Ketenciler Sanayi Sitesi 14332. Sk. No:25 Karatay / KONYA KONYA/KARATAY 

Hakkında

Hasan Kaya Çelik Konstrüksiyon, 2000 yılında Konya'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana, ilimiz ve bölgemiz ve dünya genelinde Çelik Konstrüksiyon kullanımı konusunda güçlü bir vizyon geliştirmeyi, bu tip yapılara yeni bir bakış açısı getirmeyi ve kullanımını arttırmayı kendine amaç edinmiştir.

Hasan Kaya Çelik Konstrüksiyon, Çelik yapıların tüm avantajlarını, durabilite, uygulanabilirlik ve ekonomi düsturlarından vazgeçmeden kullanmış, inşa ettiği hem estetik, hem kullanışlı, hem de yıllara meydan okuyabilen yapılar sayesinde sektörde kendine özel bir yer edinmeyi başarmıştır.

Kişiye özel yapı çözümleriyle, kısa sürede 80.000 m2’ye varan proje ve imalat deneyimine erişen firmamız, bu başarısını Kullanıcı Odaklı Tasarım Anlayışı, Kalite Bazlı Çalışma Disiplini ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkelerinden taviz vermemesine borçludur.

Bulunduğu sektörü geliştirerek, şehrimiz ve ülkemiz ekonomisine katma değer sağlama vizyonuyla çalışan firmamız, milli, manevi ve ahlaki değerlerden vazgeçmeyerek sürdüreceği çalışma yaşamında, tüm müşterileri için “güvenilir ve sürekli bir çözüm ortağı” olma yolunda kararlı adımlarla yürümektedir. Hep daha iyiyi arayacağımız bu güzel yolculukta, sizlerle de birlikte çalışabilmek ümidiyle...

Hasan KAYA    
Yön. Kur. Başkanı

Firma Bilgileri

Ürünler

ağır çelik konstrüksiyon, hafif çelik konstrüksiyon, komposit sistemler, uzay kafes sistemler, mega kolon sistemler, çelik güçlendirme sistemleri, konteyner

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.