HAS GROUP MAKİNA ENDÜSTRİ ANONİM ŞİRKETİ

HAS GROUP MAKİNA ENDÜSTRİ ANONİM ŞİRKETİ DIŞ TİCARET

Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi 5.Yanyol Caddesi No:7/1 Ergene/TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ/TEKIRDAG MERKEZ 

Hakkında

Has Dış Ticaret unvanı ile ilk olarak 1991 yılında kurulan şirket,  teknolojiye her yıl yaptığı yatırımlar ile sürekli bir gelişme sağlamış ve 2011 yılında HAS GROUP adını almıştır.

Dünyada tekstil finisaj makineleri üretiminde söz sahibi konumda olan HAS GROUP, örgü, dokuma, denim, ev tekstili, teknik tekstiller ve halı ürün grupları için, her ihtiyaca özel geliştiren tekstil finisaj makinelerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Üretimin yanı sıra kurulum ve satış sonrası servis hizmetleri de bulunmaktadır.

HAS GROUP, müşteri odaklı ve teknolojiyi takip eden yapısı ile bakım maliyeti düşük ve enerji tasarruflu makineler üretmektedir. Müşterisinden gelen talepler doğrultusunda teknolojik bilgi ve tecrübesiyle ihtiyaca yönelik tasarımlar hazırlamayı ve projelendirerek üretmeyi misyonu haline getirmiştir.

HAS GROUP firmasını rakiplerinden ayırt eden özellikler arasında; Türkiye’de tasarlanan, geliştirilen, üretilen ve montajı yapılan bir ürün gamına sahip olmak, finisaj işlemlerinde uzun soluklu deneyim sahibi olmak, doğudan batıya her müşteriyi doğru anlayıp ihtiyaçlarına yönelik cevaplar verebilmek yer almaktadır.

Geleceğin makinelerini üretmek için teknolojiye sürekli yatırım yapmak, katma değeri yüksek teknolojik ürünler geliştirmek için Ar-Ge departmanının geliştirmek, müşterisini anlamak, ihtiyaçlarını doğru belirleyip doğru hizmeti sunmak, müşterisi ile iş ortağı prensibinde çalışan global bir firma olmak HAS GROUP firmasının vizyonudur.

60’tan fazla ülkede çalışan makineleri bulunan, 30’dan fazla ülkede yerel mümessiller ile hem satış hem de satış sonrası servis anlamında temsil edilen HAS GROUP, hem iç hem de dış pazarlar da günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir. 

Firma Bilgileri

Ürünler

Dış Ticaret

Mesaj Gönder

PİYASALAR