GÜVENTAŞ GIDA TARIM SANAYİİ VE TİCARET A.Ş

GÜVENTAŞ GIDA TARIM SANAYİİ VE TİCARET A.Ş TARIM VE HAYVANCILIK

Antakya Organize Sanayi Bölgesi 3 Nolu Yol No:13 Belen / HATAY / TÜRKİYE HATAY/BELEN 

Hakkında

Şirketimiz, 2001 yılında, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mehmet Hamdi Güven’ in girişimleri ile Amik Ovasında bulunan Antakya Organize Sanayi Bölgesinde, Güventaş Gıda Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla kurulmuştur. Fabrikamız, Antakya Organize Sanayi Bölgesinde yatırımı tamamlanan ve faaliyete başlayan ilk tesistir.

 

Üretime domates salçası, biber salçası ve konserveler ile başlayan fabrikamız, 2004 yılında kurulan ek ünitelerde pul biber, toz biber, nar ekşisi, çeşitli soslar ve turşu çeşitleri üretimine de başlamıştır. 2006 yılında yeni yatırımlar yapılarak süt ürünleri, zeytinyağı ve sebze-bitki kurutma olmak üzere üç yeni üretim tesisi kurularak ürün çeşitliliği arttırılmıştır. Zeytinyağı tesisi, 2011, 2012 ve 2013 yıllarında yapılan ek yatırımlarla bölgenin en büyük kapasiteli tesisi haline gelmiştir.

 

Üretimlerimizi, 40.000 m² arazi üzerine kurulu bulunan toplam 20.000 m² kapalı alandaki tesislerimizde teknolojik makinelerle ve uzman personel kadromuzla yapmaktayız.

 

Faaliyetteki tesislerimizin yanında, ar-ge çalışmaları devam eden projelerini de yakın zamanda hayata geçirmeyi planlayan şirketimiz, bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edecektir.

Firma Bilgileri

Ürünler

Domates Salçası
Biber Salçası
Zeytinyağı

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.