GÜMÜŞEL RULMAN V-KAYIŞI İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

GÜMÜŞEL RULMAN V-KAYIŞI İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. RULMAN

15 TEMMUZ MAHALLESİ KOÇMAN CAD.NO:18 GÜNEŞLİ BAĞCILAR-İSTANBUL TÜRKİYE İSTANBUL/BAGCILAR 

Hakkında

1983 yılında faaliyete başlayan şirketimiz 1996 yılında SKF Distribütör olarak endüstriyel sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Başladığı günden bugüne kadar çözüm odaklı ilerleyen şirketimiz güvenilirliğini her geçen gün daha çok ispatlayarak, Türkiye’nin ileri gelen lider üreticilerinin tedarikçisi olmuştur. Şirketimiz ‘’ multi-brand ‘’ stratejisiyle bünyesine kuvvetli markaları katarak ; Rulman,Güç aktarım ürünleri, Sızdırmazlık ürünleri,Yağlama ürünleri ve sistemleri konusunda profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz 2015 yılında büyük bir yatırım yaparak yağlayıcı ürünler ve sistemleri hususunda durumunu bir üst seviyeye çıkarmış, yağlayıcı ürünleri ve sistemleri departmanını kurmuştur. Bu oluşumun hemen ardından Calumet Holding’in bünyesinde bulunan Amerikan’nın lider markası Bel-Ray ile anlaşma imzalayarak ,Türkiye Distribütörlüğünü almıştır.

Tedarik ettiğimiz ürünlerin aynı zamanda kullanım alanlarında sağlıklı kullanılmaları ve müşterilerimize tedarik ettiğimiz ürünlerin tam performansından faydalanılabilmesi adına bedelsiz olarak Rehber eğitimlerini gerçekleştiren şirketimiz, satış odaklı değil sorun çözme odaklı çalışmaktadır.

Şirketimiz endüstriyel alanda, sektör gözetmeksizin hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

rulman
yağlar
gresler

Mesaj Gönder

PİYASALAR