GÜMÜŞDOĞA SU ÜRÜNLERİ ÜRETİM İHRACAT VE İTHALAT ANONİM ŞİRKETİ

GÜMÜŞDOĞA SU ÜRÜNLERİ ÜRETİM İHRACAT VE İTHALAT ANONİM ŞİRKETİ TARIM VE HAYVANCILIK

Dibecik Mevkii Akyol Köyü MUĞLA/MILAS 

Hakkında

Türkiye’de tarıma dayalı sanayide lider konumda bulunan Gümüşdoğa A.Ş. 1997 yılında Milas’da kurulmuştur. Zamanla, balık yemi üretimi ve kültür balığı yetiştiriciliğinde lider konuma yükselmiş, kuruluşundan beri modern, rekabet gücü yüksek ve sektörde öncü bir firma olmasıyla dikkat çekmiştir.
 
Gümüşdoğa bugün levrek, çipura, alabalık yem üretimi, ve kültür balıkçılığı üretiminde üst sırada bulunmaktadır. Güllük’te bulunan paketleme ve fileto tesisi, Milas’ta bulunan alabalık füme tesisi ile nihai tüketiciye kalitenin ulaşmasını sağlamaktadır.
 
Firmamız bünyesinde bulunan yem fabrikamızda üretilen;
 
Alabalık Büyütme Yemi
Alabalık Yavru Yemi
Çipura - Levrek Büyütme Yemi
Çipura - Levrek Yavru Yemi
Alabalık Anaç Yemlerinin, Üretimini kapsayan Helal Sertifikamız 10.05.2014 Tarihinde alınmıştır.
Ayrıca Yem Fabrikamız 2011 yılında bu yana Global G.A.P. Sertifikasına sahip olup, bu sistemlerin tüm gereklilikleri sağlanmaktadır.
 
Tüm Çipura – Levrek çiftliklerimiz, Alabalık Kuluçkahanemiz ve 2 Alabalık Çiftliğimiz de, 2011 yılından beri Global G.A.P. Sertifikasına sahiptir.
 
Selimiye ve Güllük şubelerimizde üretilen Alabalık, Alabalık-Füme, Çipura-Levrek paketleme ürünlerini kapsayan IFS ve Global G.A.P. sertifikalarımız güncelliğini korumaktadır.
 
Şirketimizin büyük bir özenle ürettiği ürünlerinin kalitesinin devamı adına her yıl tüm sertifikalarımız yenilenmektedir.

Firma Bilgileri

  • MEHMET GÜMÜŞEL (ŞİRKET ORTAĞI)

Ürünler

Alabalık Büyütme Yemi
Alabalık Yavru Yemi
Çipura - Levrek Büyütme Yemi
Çipura - Levrek Yavru Yemi
Alabalık Anaç Yemleri

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.