GÖKTÜRKLER ÇELİK A.Ş,

GÖKTÜRKLER ÇELİK A.Ş, KÖŞEBENT

Osmangazi Mh. 2647 Sk. No: 34/3 Kıraç İSTANBUL/ESENYURT

Hakkında

Göktürkler Çelik A.Ş, yurtdışındaki güçlü bağlantıları ve edindiği distribütörlükler ile Türk paslanmaz çelik sektörünün öncü firmalarından biridir. 1968’de İstanbul Perşembe Pazarı’nda kurulan firma 1985 yılından beri ithalat ve ihracat tecrübesi ve birikimine sahiptir.

 

Zeytinburnu Demirciler Sitesi’nin kurucularından olan Göktürkler 2009’da modern depo ve servis merkezi inşaatını tamamlayarak 10.000 metre kare üzerine kurulu Esenyurt tesisine taşındı. Burada çağın gerektirdiği şekilde müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinen firma, sanayicilere hızlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

 

Paslanmaz çelik alanında 304, 304L, 303, 316, 316L, 204Cu, 420 ve 430 kalite yassı ve uzun mamulleri stoklarında bulunduran Göktürkler Sac, Rulo, Çubuk, Kare, Altıköşe, Lama, Köşebent, Tel, Boru ve Profil çeşitleri ile müşterilerine en yüksek kaliteyi en uygun fiyattan temin etmektedir. Firma ayrıca şerit testerede özel ölçü kesimler ile birlikte boy kesme, dilme, taşlama ve fırçalama gibi hizmetler de sunmaktadır.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.