GÖKTEKİN ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

GÖKTEKİN ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ENERJİ SİSTEMLERİ

Belediye Evleri Mah. 84249 Sk. 2-102 ADANA/ÇUKUROVA

Hakkında

Her şeyden önce yaptığımız tüm işlerin; Türkiye’mize ve Dünyamıza fayda sağlamasını amaçlamaktayız.

Özellikle mevcut cari açığımızın %70'ini dışa bağımlı olduğumuz Enerji ithalatı oluştururken, kurduğumuz her bir kW'lık güneş enerjisinin dışarıya olan enerji bağımlılığımızı 1 Kw daha azaltılacağının farkındayız.

Solar sistemleri yaygınlaştırmak sadece Megawatt’lık arazi kurulumları ile mümkün olmadığı için, elektriğin tüketildiği yerde üretilmesi (ÖZTÜKETİM) bilincini halkımıza yaymayı amaçlıyoruz.

Bununla yetinmeyerek ürettiğimiz elektriğin kalite ve miktarını düşürmeden, mevcut enerji kaynaklarını daha verimli kullanarak tüketimlerdeki verimsizlikleri gidermek adına Enerji Verimliliği Danışmanlığı (EVD) vererek toplumu bilinçlendiriyoruz.

Ülkelerin gelişmişlik seviyelerinin, alınan patent sayıları, yapılan Ar-Ge çalışmaları ve yayınlanan makaleler ile ölçüldüğünün farkındayız. Bu nedenle yürüttüğümüz ve danışmanlığını yaptığımız AR-GE faaliyetleri ile sadece sanayimizdeki eksikliklere çözüm üretmekle kalmayıp, ülkemizin patent sayısına katkıda bulunuyoruz.

Göktekin Enerji olarak, çağın tüm teknolojik imkanlarından yararlanarak gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımının ülke genelinde yaygınlaştırılmasını amaçlarken; mevcut teknolojinin üzerine çıkılacak AR-GE çalışmalarımız sonucunda elde edeceğimiz yeni teknolojilerin piyasaya entegrasyonunu sağlamayı da vizyon edinmiş bulunmaktayız.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.