GNC ALÜMİNYUM DIŞ TİCARET KORKULUK SİSTEMLERİ İNŞ. MÜH. LTD. ŞTİ.

GNC ALÜMİNYUM DIŞ TİCARET KORKULUK SİSTEMLERİ İNŞ. MÜH. LTD. ŞTİ. ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Büyükkayacık Mah. 3. Nolu Sk. No:15/1 KONYA/SELÇUKLU 

Hakkında

1990 Küçük bir atölyede alüminyum kapı ve pencere imalatı yapmak için kurulan firmamız ile edinmiş olduğumuz deneyim ve bilgi birikimlerimiz sonucunda GNC ALÜMİNYUM olarak üretimde kalite, ekonomi ve hizmeti temel ilke olarak kabul etmiş olup, her gün portföyümüze yeni ürünler ekleyerek bugünki ürünler yelpazemize ulaşmış bulunmaktayız.

     Müşteri odaklı satış politikasını benimseyerek zamanında, ekonomik ve kaliteli ürünler üretmeyi ilke haline getirdik. "Değişmeyen Tek Şey Değişimin Kendisidir." sözü firmamızın temel ilkesini belirledi.

     GNC ALÜMİNYUM bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün ve hizmetin müşteriye ulşatırıldığı sürece kadar, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yapmayı firma olarak benimsemiştir. Bunu daima sizin arzu ve istekleriniz doğrultusunda arttırmayı kendimize hedef kabul ettik. Şirket yönetim felsefesi ile üretim ve pazarlama kimliğinde kalite ve ciddiyetten taviz vermeden, piyasa koşullarına uygun olarak iç ve dış piyasaya kusursuz hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Firma Bilgileri

  • MUSTAFA ÖZBAKAN (DIŞ TİCARET MÜDÜRÜ)

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.