GMS SU ARMATÜRLERİ SANAYİ

GMS SU ARMATÜRLERİ SANAYİ BANYO ARMATÜRLERİ

Hadımköy Mah. General Mustafa Özyanar Cad.No:18 İSTANBUL/ARNAVUTKÖY

Hakkında

Sıhhi tesisat armatürleri üretmek üzere 1985 yılında kurulan GMS Su Armatürleri, insan hayatında en önemli element olan su için çalışmalarını devamlı olarak geliştirmiş ve üretimde kaliteyi, hizmette devamlılığı ilke edinmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda üretimini banyo armatürleri, mutfak armatürleri, küresel vana, radyatör vanası olmak üzere kendi tesislerinde üretip siz saygıdeğer müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.
 
Yıllık 1.2 milyon adet armatür ve 400 bin adet vana üretim kapasitesine sahip olan GMS Su Armatürleri, İstanbul Hadımköy'de 135 kişilik bir ekiple insana ve emeğe verdiği değer doğrultusunda yurt içinde ve yurt dışında faaliyetlerine devam etmektedir. Şu an itibarıyle ülkemizin bütün coğrafi bölgelerine hitap etmekte olup, Kuzey Afrika ülkeleri, S.Arabistan, Dubai ve Türki Cumhuriyetlere ürünlerimizi büyük bir gururla ihraç etmekteyiz.
 
Firmamız 2005 yılı itibarı ile Türk Standartlarının yeni normlarına göre vermiş olduğu TS EN 200-TS EN 817 TSE belgelerini kendi laboratuarında almıştır. 2007 yılı itibariyle TÜV-CERT belgesini alarak üretimde kalite ilkesini de belgelendirmiştir. “ÜSTÜN” ürün kalitesi, “ÜSTÜN” hizmet anlayışı ile GMS Su Armatürleri olarak sadece Türkiye'de değil dış pazarlarda da hızla büyümekte ve atılımlarını sürdürmektedir.
 

Firma Bilgileri

  • MUHSİN AKDENİZ

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin