GİZEM MATBAACILIK

GİZEM MATBAACILIK MATBAACILIK

Hasanpaşa Mah.Ali Ferruh Sok.No:3/B Hasanpaşa/Kadıköy İSTANBUL/KADIKÖY 

Hakkında

GİZEM MATBAA
Gizem Matbaa;1993 yılında ajans ve reklam hizmetleri veren bir firma olarak kuruldu.Sektörde uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe;butecrübeye ortak ettiğimiz güven,kalite,memnuniyet merkezli çalışma prensibi ve Gizem Matbaa’nın marka oluşuna şahitlik eden bir çok referansla matbaa ihtiyaçlarınızda yanınızdayız! 
Grafik tasarım departmanı olarak,yaptığımız tasarımlarda müşteri memnuniyetinin yanında tasarımı yapılan ürünün hedef kitlesine de önem vermekteyiz.Gizem Matbaa bugün,geldiği nokta bir firmanın tüm baskı ihtiyaçlarına dijital baskıkişiye özel promosyon,kırtasiye reklam ve matbaa ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 


MİSYONUMUZ
Çağdaş teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak  kalitede düzeyimizi sürekli kılmak ve verimliliğimizi arttırmak için  sektördeki gelişmeleri yakından takip edip  parkurumuzda her zaman en son teknolojiyi bulundurmak.
  Uzman kadromuzun yenilikçi fikir ve görüşlerine kulak vererek üretim sürecinde meydana gelebilecek aksaklıların önüne geçmek.

 


VİZYONUMUZ 
Artarak devam eden üretim zincirimizi genişleterek , müşterilerimizin matbaagereksinimini en son teknolojik olanaklarla karşılayıp hızla değişen pazarda müşterilerimizin rekabet gücünü arttırarak firmamızı ve müşterilerimizi sektöründe en doğruya yönlendirerek hep bir adım ilerisini hedeflemektir.

Firma Bilgileri

  • T.OCAK GİZEM MATBAA
    Koordinatör
  • D.OCAK GİZEM MATBAA
    Koordinatör

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.