GEGE CİVATA VE HIRDAVAT SANAYİ LTD. ŞTİ

GEGE CİVATA VE HIRDAVAT SANAYİ LTD. ŞTİ CİVATA , VİDA

Ostim Organize Sanayi Bölgesi 1202/1 (31.sk) No:70 Ostim - Ankara ANKARA/YENIMAHALLE 

Hakkında

İçerisinde bulunduğumuz sektörde, müşteri odaklı çalışarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. İleriye yönelik yaptığımız yatırımlar ile, firmamımızın ürün yelpazesini genişleterek, alanımızda hızla büyüyoruz. İlk hedef olarak benimsediğimiz amaç, sizlere kaliteli ve bütçenize uygun hizmet vermektir. Kuruluş tarihimizden bu yana da, birçok farklı projelerde yer alarak, istekleri daha iyi kavramış ve bu doğrultuda daha farklı çalışmalarda bulunmaktayız.

 

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.