GATE GRUP YÖNETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

GATE GRUP YÖNETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. LOJİSTİK, NAKLİYE

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Katırcıoğlu İş Merk.No. 17 Kat 1 Daire 1 İSTANBUL/ATASEHIR


Hakkında

Firmamız, tüm ithalat ve ihracatınız  da sanayicilerimizin lojistik işlerinde firmanın çözüm ortağı olmak ve  yükünü hafifletmek için çalışmaktadır. Lojistik  hizmet sektöründe Türkiye’nin 32. Lojistik Firmasıyız. İhracatçı firmanın deposundan/kapısından alıp ithalatçı firmanın deposuna/kapısına kadar tüm operasyon işlemlerinde 7/24 hizmet vermekteyiz.  İyi fiyat avantajıyla ve güçlü operasyonuyla siz değerli müşterimizle çalışmak isteriz.

Ulusal ve uluslararası bir lojistik firması olarak her türlü taşımacılıkta ( denizyolu, havayolu, karayolu, demiryolu)  ithalat, ihracatta ve iç piyasada size en uygun kalitede, zamanında güvenli bir şekilde teslim etmek için size uygun hizmeti sağlayabilmektir.

Askılı tekstil ürünlerinden, yanıcı veya yanıcı olmayan kimyasallara, gıda ürünlerine kadar, tüm katı ve sıvı maddelerin taşınmasını sağlamaktayız. Bununla beraber deniz taşımacılığı çözümleri kapsamında, ağır tonajlı veya gabari dışı proje yüklemelerinin yanında, açık yük taşımacılığı ve gemi kiralama hizmetleri de bulunmaktadır.

Taşımalarımız: Parsiyel Taşımalar, Soğuk Hava Taşımaları, Komple Taşımalar, Ekspres Taşımalar, Ağır Nakliye ve Proje Taşımaları, Dökme Yük Taşımacılığı, ADR Sınıf Yük Taşımacılığı ve Rulo Saç Taşımaları

Çalıştığımız Sektörler: Tekstil Sanayi, Makine Sanayi, Demir Çelik Sanayi, Kimya Sanayi, Ağaç Orman Ürünleri, İlaç Sanayi, Otomotiv Sanayi, Deri Ürünleri ve Ayakkabı Sanayi, Elektrik Elektronik Ürünleri, Mobilya Dekorasyon Ürünleri, Gıda Ürünleri, İnşaat ve Yapı Malzemeleri

Firma Bilgileri

Ürünler

lojistik
lojistik

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.