FİMA KIRT. BİLİŞİM HİZM. YAY. KİTAP. TURZ. VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

FİMA KIRT. BİLİŞİM HİZM. YAY. KİTAP. TURZ. VE DIŞ TİC LTD ŞTİ KAĞIT VE KAĞIT ÜRÜNLERİ

Mahmutbey Mah. Atlas Cad. No:2 Bağcılar - İstanbul İSTANBUL/BAGCILAR 

Hakkında

Ofis ve kırtasiye sektöründe hizmet vermek üzere 2002 yılında kurulan ve sektöre girdiği günden itibaren fark yaratan başarılı grafiğe sahip firmamız, 2008 yılında OFICA ve LETS markaları ile ürünler ürettirerek yükselen ivmesine devam etmektedir. 2012 yılında İstanbul da oyun hamuru üretimine başlayan firmamız çalışmalarının devam edeceğini her zaman hissettirmektedir. Alanında uzman ve kreatif düşünebilen güçlü bir kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, kırtasiye sektöründe edindiği tecrübe, sağduyu ve öngörü ile tüm ürünlerimizde müşterilerimize daha fazla ne sunabiliriz mantığı ile ezber bozan ürün portföyü sunmaktadır.

Fima Kırtasiye olarak, ürettiğimiz her ürün, her fikir, her proje rastlanmayacak benzersiz AR-GE çalışmalarının sonucu ortaya çıkar. Müşterilerimize, tüketicilere özel hissetmelerini sağlayan bu ürün grubunu sunmak ve ürünlerimizde göstermiş olduğumuz titizliği sizlerle buluşturmaktan onur duyarız.

Ürünlerimiz “önce sağlık” ilkemize yaraşır şekilde amacına uygun olarak, sağlığa zararsız maddelerin bir araya getirilmesiyle son şeklini almıştır. Her biri yüksek hammadde birleşenleriyle üretilmiş olup, hiçbir üründe sağlık standartlarının dışına çıkılmamıştır. Firmamız bünyesi okul ürün markası olan LETS ürünlerimizde çocuklarınızın el becerileri, zeka gelişimi ve psikolojik yansıma açısından olumlu ve faydalı olabilecek araştırmalar içermektedir. Bir diğer markamız olan OFICA ise ofisinizde size yardımcı olacak ve işlerinizi kolaylaştıracak yüzlerce ürünü kullanımınıza sunmaktadır. 


Fima ailesi olarak sosyal sorumluluk ilkesi doğrultusunda yoğun emek ve sayısız günlerle özenle hazırlanmış okul ve ofis ürün gruplarımızı gururla sizlere önermekteyiz.. 

Firma Bilgileri

Ürünler

KIRTASİYE

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.