FETTAHOĞLU GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FETTAHOĞLU GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GIDA

Osmangazi Mah. Sekmen Cad. No: 20 Samandıra - Sancaktepe / İSTANBUL İSTANBUL/SANCAKTEPE

Hakkında

Gıda sektöründe 65 yıllık tecrübeye sahip olan Fettahoğlu Şirketler Grubu, meyve suyu sektöründe Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak sektörün önde gelen firmaları arasında bulunmaktadır. İstanbul Sancaktepe'de 4.000 m² kapalı alanda faaliyetlerine devam eden tesisimiz, günlük 38.000 Koli (288 ton) meyve suyu üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız, Göze Premium marka %100 meyve suları, Göze marka nektarlar, Özge Plus marka meyveli içecekler ile Özge ve Tuana marka aromalı içecekler gruplarında gerçekleştirdiği ürünleri ülke genelinde bayilikler aracılığı ile, toptan ve perakende olarak tüketicilere ulaştırmaktadır. Ayrıca 30'dan fazla ülkeye ihracat yapmakta olup, özellikle ihracat miktarını arttırmak için yoğun bir çaba harcamaktadır.

Meyve sularımız, gıda mühendisleri ve teknikerlerinin bulunduğu uzman kadro kontrollerinde üretimler yapılmakta ve son teknoloji ile donatılmış laboratuarlarımızda gerekli analitik, kimyasal ve tat tesislerinden geçirilerek üretime verilmektedir. Ürünlerimiz piyasa teamülü yüksek olan 200 ml slim ve 1000 ml square vidalı kapaklı ambalajlarda paketlenmektedir. En son teknolojik tetrapak makinalarda ve aseptik hatlarda üretilerek tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.

Tesisimizde ISO 22000 Gıda Güvenlik Yönetim Sistemi ve HACCP standartları uygulanarak hijyenik şartlarda üretimler yapılmakta, ayrıca TSE standartlarına uygun üretimler gerçekleştirilmektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

GIDA

Mesaj Gönder

PİYASALAR