FERLED

Emekyemez Mahallesi, Devedikeni Sk. Kavak İş Merkezi No: 2/9 İSTANBUL/BEYOGLU 

Hakkında

FerLed, kendi üretimimiz olan ürünlerle, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, gelişen led teknolojisini aydınlatma alanında projelendirerek, ‘Hayata Işık Tut’ sloganımızla yüksek kalitede hizmet vermeyi hedef edinmiştir.

FerLed olarak 14 yılı aşkın bir süre ithalatçı, 5 yıldır ise üretici kimliğimizle Türkiye'nin yanı sıra Avrupa'nın 7 ülkesinde yüzün üzerinde firmaya LED aydınlatma armatür tedarikçisi olarak hizmet etmekteyiz.

FerLed’in ürün çeşitlerinde led paneller (Sıva altı yuvarlak, kare, sıva üstü yuvarlak, kare), projektörler, sokak armatürleri, led şeritler, led şerit trafoları, bant armatür, COB, bahçe armatür, zemin gömme armatür, ray spot lamba, wallwasher, tasarruflu ampul gibi led aydınlatma ürünleri bulunmaktadır.

Hazır mamul siparişi durumunda 5 iş günü içerisinde, parça siparişi durumunda ise 2-3 hafta içerisinde temin sürelerimiz olup, 48 ve 24 saatte ekspres hizmetimiz ile tüm taleplerinizi karşılayabilmekteyiz.

2017 yılında panel grubunda üretim kapasitemiz yıllık 2.000.000 adet olup, projektör üretim kapasitemiz yıllık 240.000 adete ulaşmış durumdadır. Ayrıca uzun zamandır işbirliği içinde olduğumuz Uzakdoğu menşeli çözüm ortaklarımızın vasıtasıyla sınırsız SKD panel Grubu Temini sağlayıp, tüm SMB panel grubu ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekteyiz.

Biz FerLed ailesi olarak aydınlatma konusunda olan tecrübemizi sizlerle paylaşmaya hazırız. Kaliteli hizmet için hemen bizi arayın!

Firma Bilgileri

Ürünler

Dış Mekan Aydınlatma
İç Mekan Aydınlatma
Kompanentler
Lambalar

Mesaj Gönder


Bizi takip edin