FEMKO ULUSLARARASI TEKNİK KONTROL EĞİTİM VE BELGELENDİRME LTD. ŞTİ.

FEMKO ULUSLARARASI TEKNİK KONTROL EĞİTİM VE BELGELENDİRME LTD. ŞTİ. GÖZETİM VE SURVEY FİRMALARI

Kazımdirik, 372/7. Sk. No:8 İZMİR/BORNOVA 

Hakkında

Femko, müşterilerine risk yönetim stratejileri için sürdürülebilir ve ölçülebilir katma değer yaratmayı hedeflemektedir. Bu sürdürülebilir yaklaşım tarafsız ve bağımsız bir şekilde belgelendirme, uygunluk değerlendirmesi, muayene ve eğitim alanında profesyonel ve yenilikçi hizmetler sunmaktır. Bu hizmetler ile toplumun kalite, güvenlik ve yaşama gücüne katkıda bulunmak temel bilincimizdir.

Objektif gerçeklikle kararlar alan, sorumluluklarının bilincinde hızlı ve etkili bir yönetim sistemini oluşturmaktır. İleri görüşlü, aktif, özgüveni yüksek, kendine ve işine saygılı çalışanlar ile takım ruhunu benimsemiş, güveni tam bir çalışma ortamı yaratmak. Müşteri odaklı olup, mümkün olan en kısa zamanda müşterilerinin taleplerini, ihtiyaçlarını ve önerilerini dikkate alıp değerlendiren bir hizmet anlayışına sahip olmak.

Çalışma alanlarımızda, tüm dünyada gelişmeleri takip eden, en güncel bilgiye sahip, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet verebilen, bu sayede en çok tercih edilen uluslararası muayene, gözetim, test ve belgelendirme kuruluşlarından bir tanesi olmayı hedefliyoruz. Bu yönüyle, Türkiye’ de lider ve takip edilen bir konumda sürekli büyümeye ve gelişmeye açık bir kuruluş olma yolundayız.
 

 

Firma Bilgileri

  • Koray Gündoğdu

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.