FEİLO SYLVANİA TR ELEKTRİK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ.

FEİLO SYLVANİA TR ELEKTRİK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ. AYDINLATMA ARMATÜRLERİ

Kavacık Mah. Ekinciler Cad. Muhtar Sokak No:5 K:4 İSTANBUL/BEYKOZ 

Hakkında

Yüzyıldan fazla lambalar ve aydınlatma armatürleri üzerine kurulmuş olan Sylvania, tüketici, profesyonel ve mimari aydınlatma çözümlerinde lider bir tedarikçidir. Sadece aydınlatma çözümleri tasarlıyor, üretiyor ve kuruyoruz, teknolojinin sınırlarını zorluyoruz ve yaptığımız her şeyde yenilik yapmaya çalışıyoruz.
 
Misyonumuz, binlerce ürün ve hizmet ile enerji tasarruflu, LED ve IoT bağlantılı çözümlerde uzun vadede tasarruf sağlayabilecek uzmanlıkla 'Dünyanızı aydınlatın'. Ürünlerimiz ve çözümlerimiz Lojistik ve Endüstri, Ofis, Perakende, Ağırlama, Müzeler ve Galeriler, Eğitim ve Konut ve Tüketici gibi çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Dünyanın her yerinde insanlar, aydınlatma ihtiyaçlarına uygun kaliteli çözümler için Start, Concord ve YourHome dahil olmak üzere ürün yelpazemize güvenmektedir.
 
Çok çevik bir şirketiz ve rakiplerimizin 'hayır' diyebileceği zaman 'evet' demekten gurur duyuyoruz, yani müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre ısmarlama çözümler üretebiliyoruz. Ayrıca işletmelerin sermaye yatırımı yapmadan enerji tasarrufu yapmalarını sağlayan Logic Smart Financing gibi esnek finans çözümleri de sunuyoruz.
 
Sylvania, merkezi Budapeşte, Macaristan'da bulunan Feilo Sylvania Group'un yanı sıra dünya çapında 25 ülkede yenilik ve çözüm merkezlerinin lider markasıdır. Feilo Sylvania Grubu nihayet 1984 yılında kurulan ve Çin'in ilk anonim şirketi (SH 600651) olan Shanghai Feilo Acoustics Co., Ltd'ye aittir.

Firma Bilgileri

  • EBRU KURUCU

Ürünler

GÖMME SPOT
YÜZE,Y VE ASMA
PANELLER
PROJEKTÖRLER
FENERLER
FENERLER
AYDINLATMA KONTROLLERİ

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.