FATİH İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş

FATİH İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş TEMİZLİK FİRMALARI

Sivrihisar Caddesi 10.Dere Sokak No: 2 ESKİŞEHİR/TEPEBASI

Hakkında

Yeryüzünde varoluşundan bugüne dek insanoğlunun en temel gereksinimlerinden birisi olagelmiştir temizlik…

Önceleri yalnızca kendi temizliği ile ilgilenen insanoğlu, zamanla içinde yaşadığı çevrenin temizliğinin de ne denli önemli olduğunun bilincine varmıştır.

Başlangıçta bireysel olarak yapılan çevre temizliği faaliyetleri, toplumların organize bir hale gelmesiyle kendi kurumlarını ortaya çıkarmıştır.

Söz konusu temizlik faaliyetleri, yakın geçmişe kadar belediyeler tarafından gerçekleştirilirken, özelleştirmenin hizmet kalitesinin arttırılması ve maliyetlerin düşürülmesine yaptığı katkının fark edilmesi sonucunda günümüzde artık bu alanda uzmanlaşmış özel kurumlara devredilmektedir.

Bu devir sürecinde, kaliteli hizmeti kendisine amaç edinmiş, kendisini ve yöntemlerini sürekli yenileyen ve geliştiren, modern araç ve ekipmanlarla nitelikli personel kadrosuna sahip firmalara ihtiyaç duyulmuştur.

İşte bu ihtiyacı karşılamak üzere 1974 yılında kurulan FATİH MAKİNA Çelik Konstrüksiyon işlerinde ülkemizin tüm bölgelerinde önemli projelere imza atmıştır. 1989 yılında Limited Şirketi olarak statü değiştirip, 1990 yılında kent temizliğini faaliyet alanına dahil etmiştir. 1990 yılında da otomotiv bayiliği ile ticaret hayatına başlayan Sakallıoğulları Temizlik, Otomotiv, Petrol Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti. 2002 yılında temizlik hizmetleri sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Bugün Temizlik Grubumuz faaliyetlerini ilk günün heyecanı ve geride kalan yılların birikimiyle sürdürmektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

Temizlik

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.