FARK ENDÜSTRİ TEKNOLOJİLERİ

FARK ENDÜSTRİ TEKNOLOJİLERİ BAKIR

Tekstilkent G2 Blok No:264 İSTANBUL/ESENLER 


Hakkında

Fark Endüstri Teknolojileri, 2019 yılının Ocak ayında üç genç ortak tarafından kurulmuştur. İki mekatronik mühendisi ve bir üniversite hazırlık öğrencisi ile başlayan hikayemiz karşınıza çıkabilecek en genç sanayi şirketi olmuştur. Fark Endüstri geleneksel şirketlerden değildir. Çünkü şirketin ortaklarının en büyüğü sektöründe yer alan en genç firmalardan bile küçüktür. Fark Endüstri tecrübesizdir. Hayır bundan utanmıyoruz ve bunu saklamıyoruz.

Fark Endüstri, sanayi çözümleriyle uğraşan ve şimdilik küçük bir şirket. Fakat hayalleri yüksekte. Türkiye'nin en değerli şirketi olmak için kuruldu. Bunu başarmak için çalışıyor. Eğer bizi takip ederseniz başarımıza şahitlik edersiniz. Fark Endüstri, geliştirdiği teknolojilerle sanayinin mevcut sorunlarına çözüm üretmek için var. İlk çözümü tamda bugünün sorunu. Katmanlı imalatın hızlıca ilerlediği öğrenen makinelerin geliştiği günümüzde iki teknolojiyi buluşturarak sizlere sunuyor.

Fark Endüstri, Dünya'nın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul'da kurulmuştur. Temelleri İstanbul'un sanayi merkezlerinden olan İkitelli O.S.B.'de atılmış, İstanbul Teknik Üniversitesi'nin Maslak kampüsünde geliştirilmiş ve sessiz ticaret merkezi Tekstilkent'te kurulmuş ve faaliyetlerini halen Tekstilkent'ten sürdürmektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

Alüminyum teller
Bakır teller
Çelik teller
Prototipler

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.