EUROCAM & PLASTİK

EUROCAM & PLASTİK CAM

Minareliçavuş, Erguvan Cd. No:4 BURSA/NILÜFER 

Hakkında

Eurocam & Plastik 2009 yılında 4000 m2 kapalı – 2.000 m2 açık alanıyla NOSAB Organize Sanayi Bölgesinde Isıcam Cephe Giydirme ve Temperli Cam Konuları ile üretime başlamıştır. 2012 yılında Duşakabin Cam sektöründeki gereksinimlerinden dolayı sadece Duşakabin Cam üretimi yapma planını kısa zamanda devreye alarak aylık Temperli Düz Cam – Temperli Bombe Cam üretimini 24.000 m2′ ye çıkartarak Türkiyede duşakabin cam üretimi yapan tek cam fabrikası olmuştur.
 
2018 yılında duşakabin sektöründe camın ikame ürünü olan polistren cam üretimine yunus ve damla desenleriyle başlamıştır. Polistren cam konusunda bayilik sistemini geliştirerek ülkemizin her yerine kolayca ulaşmayı başararak aylık üretim kapasitesi 100.000 tona çıkarmıştır.
 
2019 yılında kurup ve geliştirdiği arge çalışmalarıyla tabela ve reklam sektöründe de üretim yapmaya başlamıştır. Amacımız bu konularda ileri ki yıllarda sektörün öncü firmaların arasına girmeyi hedefleri arasına koyan Eurocam Plastik firmamız güçlü bir yönetim, araştırmacı, arge kolumuz ve dinamik üretim ekibiyle basamakları yavaş ve emin adımlarla zirveye çıkarmaya siz iş ortaklarımızın destekleriyle gerçekleştirecektir.

Firma Bilgileri

  • ATTEM AKBULUT

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.