ERSOYLAR DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ERSOYLAR DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ÇİMENTO

Güvenevler Mah. 1947 Sokak No:25 Optima İş Merkezi Kat:12 D:26 Yenişehir /MERSİN MERSİN(İÇEL)/YENISEHIR/MERSIN

Hakkında

Türkiye’nin Çelik Hasır üretimi konusunda lider firması olan ERSOYLAR DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 1992 yılında Mersin’de kurulmuştur.
Firmamızın ürünleri ERSOYLAR METAL® ve ERSOYLAR ÇELİK HASIR® Markası adı altında Yurt içi ve Yurt dışı pazarına sunulmaktadır. Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve 5.000 m2 kapalı 20.600 m2 açık alana kurulu olan fabrikamızda, bilgisayar kontrollü son teknoloji makinelerle 70.000 ton çelik hasır üretim kapasitesine sahip olup, yanı sıra soğuk çekme çubuk, hazır demir üretimi de yapmaktadır. Ayrıca Firmamızın ticari ürün listesinde çimento, inşaat demiri, yapısal çelik, borular, NPI-NPU gibi sanayi demirleri, profiller ve yassı mamuller grubuna giren saclar da bulunmaktadır.
Haziran 2012’de faaliyete geçen, 60,000 ton’luk üretim kapasitesine sahip Gebze fabrikamız ve Aralık 2014′de üretime başlayan 20.000 ton’luk üretim kapasitesine sahip Trabzon fabrikamız ile birlikte, toplam çelik hasır üretim kapasitemiz yıllık 150,000 metrik tona ulaşmıştır ve bu da şirketimizi sektörün en büyük üreticisi konumuna getirmiştir.
Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün ilkesini ön planda tutan firma personeli tüm çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir. Firmamız ve ürünlerimiz BS EN ISO 9001:2008 Akreditasyon belgesi ile hizmet sunmakta olup ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun ve TS, ISO, GOST belgelidir.

Firma Bilgileri

Ürünler

çelik hasır, inşaat demiri, çimento, soğuk çekme çubuklar, etriye, çiroz

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.