ERFAB MAKİNE

ERFAB MAKİNE ÇELİK

Çalı Mahallesi, Sarıyerler Caddesi No: 34 P.K. 16275 Nilüfer, Bursa BURSA/NILÜFER 

Hakkında

“Teknoloji artık daha yakın”

Makine sektörünün Türkiye ve dünyadaki öncü markalarının temsilcisi ERFAB, en iyi metal işleme makinelerini ülkenin güçlü üreticileriyle buluşturuyor. Markalar ve müşterilerle kurulan güven veren ilişki ERFAB’ın kurucusu Orhan ER’in sektörde başarılarla geçen 25 yıllık tecrübesine dayanıyor.

Doğru üretici ve doğru alıcı arasında kurduğu sağlam iletişimle makine sektörünün hızlanmasında güçlü bir aktör olarak yerini alan ERFAB, en çok aranan metal işleme makinelerini etkili bir partner olarak müşterisine ulaştırıyor. ERFAB, sektörün en iyileri Davi silindir ve profil büküm, Schröder CNC caka ve büküm, Omax abrasif su jeti kesim, TTM lazer boru ve plaka kesim, Loyalmak plazma ve oksi kesim makinelerinin Türkiye distribütörlüğünü, abkant ve punch pres, hidrolik giyotin ve kombine makas makinelerinin ise İstanbul bölge distribütörlüğünü yapıyor.

ERFAB; sunduğu güven ortamında müşterilerinin, ihtiyacı olan makineye üstün fiyat avantajı ve hızlı servisle ulaşmasını sağlıyor. Bu ilişkisinin sürekli olması için satış sonrası hizmetlerinde de kalite ve özen ilkesini koruyan ERFAB, iyi donanımlı, yüksek nitelikli, çözüm odaklı satış ve teknik servis ekibiyle, satış öncesi ve sonrası hizmetleri müşterilerine yakın bir noktadan kolay, pratik ve zaman kaybı yaşatmadan sunuyor.
ERFAB, satın alınan makinelerin kullanım ömrü boyunca, her zaman kolay ulaşılır, önemli bir çözüm ortağı olarak müşterilerine desteğini kesmeyen güvenilir yapısıyla hizmet vermeye devam edecek.

Firma Bilgileri

Ürünler

Caka Büküm Makineleri
Silindir Bükme Makineleri
Profil Bükme Makineleri
Rüzgar Türbin Hatları
Lazer Kesim Makineleri
Su Jeti Kesim Makineleri

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.