ENTEGRE KONTROL SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.

ENTEGRE KONTROL SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD. ENDÜSTRİYEL YAPIŞTIRICILAR VE KİMYASALLAR

PLAZA 519, Bağdat Cad. No 519 İSTANBUL / TÜRKİYE İSTANBUL/MALTEPE 

Hakkında

1997 yılında yola çıktığımızda hedefimiz sadece endüstriyel otomasyon uygulamaları yapan bir firma olmak değil, aynı zamanda müşterilerimizin iş süreçlerini anlayarak onlara değer yaratan çözümler sunabilmekti.

Bu yaklaşımla aradan geçen süre içerisinde 100'ün üzerinde işletmede 500'ün üzerinde başarılı projeye ortak olduk. Müşterilerimizin yüzlerce milyon dolar değerindeki proseslerini kontrol etmek için bizlere emanet ederken gösterdikleri güven duygusunu en önemli sermayemiz olarak kabul ettik.

Salt mühendislik hizmetleri sunmak üzere organize olan 25 kişilik uzman ekibimiz, halen ülkemizin en donanımlı bağımsız sistem entegratörü olarak temsil edilmemizi sağlıyor.

Kurmakta olduğumuz birinci sınıf kontrol sistemleri, müşterilerimizin işletmelerini daha verimli çalıştırmalarına, daha yüksek katma değer yaratmalarına ve bu sayede dünyanın her köşesinde rekabet edebilmelerine imkan veriyor.

Bizler de İntegrol ailesi olarak bu zincirin önemli bir halkası olabilmenin gururunu sonuna kadar yaşıyoruz.

Firma Bilgileri

Ürünler

PLC ve MCC Panoları tasarımı, projelendirmesi, imalatı, test ve devreye alım hizmetleri. Komple saha montajı, Supervizörlük ve devreye alım hizmetleri.
PLC ve DCS Sistemleri kurulumu, temini, programlaması ve devreye alım hizmetleri. Enstrüman seçim, tedarik, montaj ve devreye alım hizmetleri.
SCADA (HMI) Yazılımları tasarımı ve programlama hizmetleri. Veri Toplama ve Yönetim Yazılımları tasarımı ve programlama hizmetleri Satış sonrası Bakım Sözleşmesi ve Servis hizmetleri.

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.