ENGEOTEK GEOSENTETİK ÇÖZ.VE ÇEV.TEK.SAN.TİC.LTD.ŞT

ENGEOTEK GEOSENTETİK ÇÖZ.VE ÇEV.TEK.SAN.TİC.LTD.ŞT DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

dnan Kahveci Bulvarı Sultan Selim Caddesi No:1/1 İSTANBUL / TÜRKİYE İSTANBUL/BAHÇELIEVLER 

Hakkında

30 YILLIK TECRÜBE VE BİLGİ BİRİKİMİNİN SONUCU...

ENGEOTEK

1986 yılından bu güne "ENGİN İZOLASYON" bünyesinde yapılarda su yalıtımı konusunda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimine, 1996 yılından bu yana çevresel projelerde edindiğimiz Geosentetik ürün-uygulama, çözüm, bilgi ve tecrübesini de ekleyerek, ENGEOTEK GEOSENTETİK ÇÖZÜM ve ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ San.Tic.Ltd.Şti.'ni kurduk.

Geride bıraktığımız 30 yılda, 20.000.000 m²' yi aşkın izolasyon tecrübesi ve 5.000.000 m²' yi aşkın Atık-Çözelti Depolama ve Baraj Sahası uygulamalarında, uzman kadromuz ile verdigimiz her hizmeti doğru,zamanında ve  müşteri beklentilerinin ötesinde bir performans ile yürütmekteyiz.

SİZİN İÇİN;

Projenin başarılı ve sizin için faydalı sonuçlanması amacıyla;

DOĞRU TEHŞİS, DOĞRU ÜRÜN, DOĞRU UYGULAMA bileşenlerinin her birinin önemini bilerek çalışırız. Yaptığımız her işte çevre ve insan bilincine göre hareket ederek, pazar ihtiyaçlarına göre en yeni teknolojiye sahip ürünleri takip eder, ürün gamımızı ve hizmetlerimizi sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda sürekli geliştiririz. Projelendirme aşa- masından işin teslimine kadar her aşamada kaliteden ödün vermeden,eksiksiz hizmet veririz. Yapı yalıtımı ve çevresel alanda edindiğimiz teknik bilgi ve saha tecrübemiz ile çözümsüz gibi görünen detaylarınızı standartlara uygun olarak çözeriz.

Firma Bilgileri

Ürünler

Geomembran
Geosentetik Kil Örtü (GCL)
Örgüsüz Geotekstil
Drenaj Neti ve Geokompozitleri
Erozyon Matları
Beton Koruma Gömlekleri

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.