EMİ END. MAK. SAN. TİC. A.Ş.

EMİ END. MAK. SAN. TİC. A.Ş. ASFALT PLENTİ

29 Ekim Mah. 304/1 Sok. No:3 Yazıbaşı - Torbalı 35875 İZMİR İZMİR/TORBALI 

Hakkında

2000 yılında Avrupa’daki belediye hizmet sektörüne araç üstü ekipmanlar sağlamak amacıyla kurulan EMİ End. Mak. San. Tic. A.Ş. kısa bir zaman zarfında kalitesiyle ve sektörüne kattığı yeniliklerle, hem yurtdışında ve hem de yurtiçinde ilk akla gelen firmalardan biri olma başarısını göstermiştir.

Firmamız elde ettiği bu başarı grafiğine ivme kazandırarak, bu başarıyı yüksek seviyelere taşıyabilmek ve müşterilerinin memnuniyetini daha da arttırabilmek için ilk olarak kadrosunu deneyimli, konusunda uzman kişilerle zenginleştirmiştir. Bu uzman kadroyla ve sıkı bir çalışmayla çok kısa sürede ISO 9001:2000 "Kalite Yönetim Sistemi" ve ISO 18001 "İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi" ve ISO 14001:2005 "Çevre Yönetim Sistemi" belgelerini alarak sektöründe vazgeçilemez konumda olduğunu bir kez daha kanıtlamış, ihracat yaptığı ülke sayısını da arttırmayı başarmıştır.

2005 yılında yürürlüğe giren Katı Atık Yönetmeliği ile birlikte oluşan iç talebi karşılamak için 2007 yılı içerisinde ikinci firmamız Emi Çevre Mak. A.Ş. kurulmuştur.Yeni firmamızın kurulmasıyla birlikte ürün yelpazemiz daha da genişlemiş, Katı Atık Transfer İstasyonları, Ambalaj Atığı Merkezleri ve Kompaktör Preslerle hacim küçülterek ve Kancalı Yükleyici Sistemleri ile transfer işlemleri yapılarak en ekonomik çözümlerle atık toplama işlemleri sağlanmaktadır.

EMI olarak birincil görevimiz, kalitemizden ve sistemimizden ödün vermeden, firmamızı her zaman yurtdışında ve yurtiçinde en iyi şekilde temsil etmek, sektörümüzde yenilikçi ve öncü konumda olmak ve bunu gelecek nesillere aktararak sürekliliğimizi sağlamaktır.
  •  
  •  

 

Firma Bilgileri

  • Levent KARADEMİR
    Yönetici

Ürünler

VİDANJÖR,KANAL AÇMA EKİPMANLARI,HİDROLİFT,MİNİPAK,HİDROLİK SIKIŞTIRMALI ÇÖP KASALARI,ÇÖP KASASI

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.