EMAS DEMİR ÇELİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

EMAS DEMİR ÇELİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. ÇELİK

SÜMER CADDESİ NURİ İŞ HANI KAT:1 NO:2 KARABÜK/KARABÜK MERKEZ 

Hakkında

Şirketimiz 1968 yılında,sıcak haddeleme tekniği ile düz ve nervürlü inşaat demiri üretimi yapmak üzere ilk tesisini kurmuş ve işletmeye açmıştır.

2005 yılına kadar geçen süre içinde kaliteli üretim ve güvenilir hizmet prensibine uygun hareket etmiş 2005 yılında büyümesine ivme kazandırarak, ikinci tesisin alt yapısını kurmuştur. Daha önce üretimini gerçekleştirdiği demiryolu ray bağlantı malzemeleri CEBİRE ve KRAPO, vagon imalatında kullanılan spesifik profiller haricinde yurt dışından ithal edilen özel ebatlı ürünlerin üretimini yapmak üzere yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Düz-Nervürlü İnşaat Demiri,Çelik Hasır, Düz-Nervürlü Kangal Demir, (filmaşin) , Düz-Kare-Lama-Sanayi İmalat Çelikleri , Özel Boy-Özel Kesit Profiller , Hazır Demir , Sac , Ray , Ziraat Aletleri yapımında kullanılan Demir Çelik malzemeleri, Maden Sektöründe kullanılan Özel Profiller ve Spesifik Ürünleri ile;

Ülkemizin önemli projelerin de, yaygın lojistik ağı , güven ve süreklilik prensibiyle yer alan firmamız 46 yıllık geçmişi, yatırımları, finansal- kurumsal yapısı ve tüm çalışanları ile geleceğe umutla bakmaktadır.

Firma Bilgileri

Ürünler

Çelik Hasır
Nervürlü inşaat demiri
Saç
Ray

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.