EKS OTOMATİK KAPI

EKS OTOMATİK KAPI KAPI

Alaaddinbey Mah. 620. Sokak No:5/B Nilüfer / Bursa BURSA/NILÜFER 

Hakkında

Endüstriyel ürünler ve yapı otomasyon olmak üzere yapı sektörünün iki önemli kolunda faaliyet gösteren EKS Otomatik Kapı, Gelişen teknolojisi ve hizmet anlayışı ile birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır. ” koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilesi ile yola çıkarak proje aşamasından satış sonrası hizmetine kadar bütün çalışanları, tedarikçileri ve geniş bayi ağı ile kısa sürede sektörün sayılı firmaları arasında yerine almıştır.

Otomatik kapı ve hareket mekanizmalarından oluşan yapı otomasyonu konusunda ise geniş bir ürün yelpazesine sahip olan EKS Otomatik Kapı, müşterilerine her türlü özel, ticari ve endüstriyel mekan için modern ve estetik çözümler sunmaktadır.

Branda kapı imalatı (mega,small) seksiyonel kapılar, yükleme rampaları otomatik bariyerler, alüminyum ve çelik sarmal kapılar,garaj kapıları, bahçe kapı otomasyonu, yana kayar otomatik cam kapılar, havalandırma kapakları ve alüminyum ara bölmelerinin yer aldığı modern yapı malzemeleri ve ileri teknoloji ürünlerinden oluşan endüstriyel ürünler konusunda EKS Otomatik Kapı, bugünü geleceğe taşıma misyonunu üstlenerek uygulamadan teknik desteğe kadar geniş kapsamlı ve kaliteli hizmet vermektedir.

Temel Değerlerimiz ;
* Üretimde teknolojinin en gelişmiş makinalarını kullanmak.
* Disiplinli çalışarak kaliteli ürünler üretmek.
* Müşteri odaklı çalışmak ,
* Değişime , öğrenmeye ve yeniliklere açık olmak,
* Hoşgörülü , farklı kültür ve yaşam tarzlarına saygılı olmak ,
* Karar ve uygulamalarda veriye dayalı bilimsel metotlar kullanmak ,
* Birbirimize değer vermek ve bilgi paylaşımında bulunmak ,
* Adaletli ve güvenilir olmak , doğruluktan ayrılmamak

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.