EKO GLOBAL İŞ VE ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ

EKO GLOBAL İŞ VE ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMLERİ

ESKİ HAVAALANI CAD. NO: 78/A - B1 ÇİĞLİ İZMİR/ÇIGLI 

Hakkında

1995  yılında temel taşları atılan kurumumuz Eko Şirketler Grubu olarak sektöre yön vermekte ve Türkiye genelinde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyetlerini  yıllardır artan tecrübe ile sürdürmektedir.

Kuruluşumuz işletmelerin aynı zamanda bir yasal zorunluluk  ihtiyaçlarını bütün olarak ele alarak, kaliteli ve güvenli hizmeti en uygun şekilde sunmanın yanı sıra firmaların tüm gereksinimlerini  tek  pakette  sunarak kolay ve hızlı sonuçlar sağlamaktadır.

EkoGlobal İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak 6331 sayılı iş sağlığı ve iş güvenliği kanunu ve ek yönetmeliklerin işverenlere getirdiği yükümlülükler sonucunda  "Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi" çalışmaları kuruluşunu tamamlamış ve 2010 yılından itibaren müşterilerine "İş Yeri Hekimliği" ve "İş Güvenliği Uzmanlığı"  hizmetlerini eklemiştir.

Ekoglobal OSGB olarak (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) 27 Kasım 2010  tarihli ve 27768 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan yönetmeliğe göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesindeki  İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü  denetiminde faaliyet göstermek üzere yapılanmıştır.   Ekoglobal İzmir, Manisa ve Bursa’ da, Ekoteknik Ankara ve İstanbul’da, Çare İSG Ankara, Antalya ve Adana illerinde ki OSGB Şubeleri ile hizmet vermektedir.

Çözüm odaklı firmamız her türlü ihtiyaca farklı alternatifleri merkezden ve bölgelerden en hızlı ve kaliteli şekilde sunabilmektedir. Ekoglobal ailesi olarak sizlere hizmet vermekten ve aramızda görmekten onur duyacağımızı belirtir, kazasız güvenli bir iş yaşamı dileği ile yasalardan doğan tüm yükümlülüklerinizi gidermede bizlere gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkür ve  saygılar

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder

PİYASALAR