EKİNCİLER PETROL ÜRÜNLERİ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

EKİNCİLER PETROL ÜRÜNLERİ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ PETROL ÜRÜNLERİ

İSTANBUL YOLU 30 KM KAZAN - ANKARA ŞUBE RAGIP TÜZÜN CAD. NO:156 YENIMAHALLE - ANKARA ANKARA/YENIMAHALLE 

Hakkında

Merkezi Ankara’ da bulunan şirketimiz 1974 yılından bugüne akaryakıt istasyonu işletmeleri ve toptan satış ağıyla devlet kurumları ve özel sektöre hizmet vermektedir. 
EKİNCİLER PETROL, Shell ve BP akaryakıt istasyonlu ve ticari - endüstriyel satışlar yetkili bayisidir. Akaryakıt Ürünlerimiz Shell ve BP güvencesi ve kalitesi altındadır. 
Ankara şehir merkezinde 2 adet, Kırıkkale şehir merkezinde 1 adet, Isparta şehir merkezinde 1 adet akaryakıt istasyonu ile hizmet vermekteyiz. 
Tüm Türkiye Akaryakıt depolama tesislerinden EKİNCİLER PETROL müşterilerine nakli, EKİNCİLER PETROL'ÜN kendi araç filosu ile gerçekleştirilmektedir. 
Akaryakıtın kalitesi, rafineriden aracınızın deposuna ulaşıncaya kadar tamamen EKİNCİLER PETROL güvencesindedir. EKİNCİLER PETROL'ÜN amaçlarından biri de, akaryakıt ürünlerini, benzin istasyonlarından karşılamayan profesyonel şirket ve kuruluşların, akaryakıt ihtiyaçlarını kişiye özel ticari şartlar ve koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde temin etmektir. 
Bu misyon çerçevesinde, müşterilerine kaliteli ürün, alternatif finans çözümleriyle, teknik destek, iyi ve hızlı hizmet, şirket nakliyesi ve diğer Shell ve BP ayrıcalıkları, Shell ve BP güvencesi ile beraber vermekteyiz. Müşterilerimize yüksek standartta hizmet vermeyi, profesyonel bir şirket olmamızın bize kazandırdığı deneyimi, en iyi şekilde müşterilerimize yansıtmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda, şirketlerin ürün ve hizmetleriyle komple bir çözüm ortağı olmanın yanı sıra koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak en öncelikli hedeflerimizdendir. 
Müşteri portföyümüzü ticari taşıma filoları, inşaat firmaları, resmi kurum ve kuruluşların ihale katılımı, maden ocakları, çimento ve hazır beton tesisleri, endüstriyel kuruluşlar, zirai kuruluşlar, enerji sektöründe oto-prodüktör / kojenerasyon şirketleri, apartman ve ticari binalar (ısınma amaçlı) oluşturmaktadır. 
Başlıca ürünlerimiz Motorin , Kurşunsuz Benzin, Fuel Oil No:4, Fuel Oil No:5, Fuel Oil No:6 Kalorifer Yakıtları ayrıca; Türkiye ve Dünyada Sayılı Firmaların Madeni Yağ Bayilikleridir. 
Türkiye'nin her yerine sipariş alınarak yüksek güvenlikli olarak adrese teslim edilmektedir. Bu süreçte çözüm ortaklığımızı temenni eder iyi çalışmalar dileriz. 

Firma Bilgileri

Ürünler

Petrol

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.