DONE MÜHENDİSLİK İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

DONE MÜHENDİSLİK İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ISITMA TESİSATI VE EKİPMANLARI YEDEK

ÜÇEVLER MAH. 81.SOK. NO:1/C BURSA/NILÜFER 

Hakkında

DONE MÜHENDİSLİK 1993 yılında doğalgaz sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup; teknolojik gelişmelere paralel olarak enerji tasarrufu ve ısı geri kazanımlarının daha da önem kazandığı günümüzde kaliteli ve ekonomik ürün sunma hedefiyle 2001 yılından itibaren endüstriyel alanda da faaliyet göstermeye başlamıştır. Isı-akışkan transferleri, su şartlandırma üniteleri, otomatik kontrol sistemleri gibi birçok konuda uzman kadrosu ve kalitelerini  uluslararası platformda ispatlanmış çözüm ortakları ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

       Tüketiciyi bilinçlendirmeyi kendisine ilke edinen firmamız, müşterilerimizin talep ve önerileri doğrultusunda eğitim faaliyetlerini sürdürmek için bünyesinde bir de eğitim salonu oluşturmuştur.

       Kurulduğu günden bugüne kadar kazandığı tecrübesi ve işinde uzman firmaların bayilikleri ile DONE MÜHENDİSLİKsanayinin ihtiyaç duyduğu birçok malzemeyi tedarik etme ve uygulama yeteneğine sahiptir.


MİSYONUMUZ

Yaşam kalitesini iyileştiren ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilen yenilikçi çözümler geliştirmek ve üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine yüksek katma değer sağlamak. Çalışanlarına anlamlı çalışma ve ilerleme olanağı sunmak, tercih edilen bir işyeri oluşturmak ve memnuniyetin sürekliliğini sağlamak.

 

VİZYONUMUZ 

Güven Kazanmak, Yaptığımız Her İşte, Her gün Yeniden 
Güleryüzlü, Güçlü, Güvenilir Bir Done...

DONE MÜHENDİSLİK'in vizyonunu "önce insan" ilkesi belirler. Kurulduğu 1993 yılından bu yana insan merkezli yaklaşımı doğrultusunda yenilikçilik, kalite ve güvenilirlikte liderliği elden bırakmamaya kararlıdır.


 

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.