DOĞASAN METAL ENJ. DÖK.MAK.İNŞ.OTO YAN SAN.TİC. LTD.ŞTİ.

DOĞASAN METAL ENJ. DÖK.MAK.İNŞ.OTO YAN SAN.TİC. LTD.ŞTİ. ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Fethiye Mahallesi, Kırmızı Cad. No:11, 16140 Işıktepe Osb BURSA/NILÜFER 

Hakkında

Firmamız, 1964 yılında Alüminyum Döküm alanında merhum Nihat Aydın tarafından kurulmuş olan NAYSAN firması olarak üretime başlamıştır.

1971 yılında, Oto Yan Sanayi alanındaki üretimlerimiz ve ürün çeşitliliğimiz çoğaltılmış olup, bunun devamında karoser ve yedek parçaların satışı yapılan NATASAN Toptan ve Perakende Satış Mağazamız açılmıştır.

1992 yılında, NAYSAN firması unvanını DOĞASAN LTD. ŞTİ. olarak değiştirerek, üretimlerimize Alüminyum Enjeksiyon , Eksantrik Presli imalat ve Oto Yan Sanayii sektöründe büyüyerek devam etmekteyiz.

Sektörde gösterdiğimiz büyüme ve sağladığımız hizmet kalitesi ile müşteri ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek ve müşteriye özel çözümler sunabilmek adına 2008 yılında toplamda 4000 m2lik bir alana kurduğumuz yeni fabrikamızla, üretimimize Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde devam etmekteyiz.

Üretim parkımızda 9 adet Hava kavramalı,1 adet Hidrolik H tipi Presimiz, 4 adet Alüminyum Ergitme ocağımız, 4 adet Alüminyum Enjeksiyonumuz, 1 adet Apkant Presimiz, 1 adet Hidrolik makas , 1 adet CNC Dik işleme Makinamız, 1 adet CNC torna ve Kaynaklı proseslerimiz  ile müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

DOĞASAN LTD. ŞTİ. olarak 50 yılı aşkın bir süredir otomotiv sektörüne hizmet etmekte ve hizmetimizi her geçen gün daha ileri taşıyarak Bursa sanayisinin önemli kuruluşlarından olmaya devam etmekteyiz.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.