DOĞA KAZAN BRÜLÖR SAN.VE PAZ.LTD.ŞTİ.

DOĞA KAZAN BRÜLÖR SAN.VE PAZ.LTD.ŞTİ. ISITMA TESİSATI VE EKİPMANLARI

Ferhatpaşa Mah. 47 Sk. No:32 İSTANBUL/ATASEHIR

Hakkında

1970 yılında ısıtma sektöründe üretim, pazarlama ve uygulama yapmak üzere DOĞA adıyla Hasan Bircan tarafından kurulan firmamız; fuel - oil ve motorin brülörleri satış ve satış sonrası hizmetleri ağırlıklı çalışmalarına 1990 yılında Doğalgazın Türkiyeye getirilişi ve Ankarada kullanılmaya başlamassı ile eş zamanlı olarak1954 yılından beri İsveçte üretilen BENTONE gaz brülörlerininithalatını yaparak Doğa markalı kazanlarımızla sunulmuş ve kalitesi ile güven kazanan brülörler yaygın uygulama olanağı bulmuştur.
Firmamız 2005 yılında kazan üretiminden çekilme kararı alınca DOĞA LTD.ŞTİ. olarak standart ve kaliteli BENTONE brülörleri ile girdiği pazarını büyütmek,hakkı olan pazar payına ulaşmak için Türkiye ve komşu ülkelerde oluşturduğu iş ortakları ve servis istasyonları organizasyonu ile yapmayı seçmiştir.
Bu aşamada çift yakıtlı,büyük kapasiteli ve sanayide kullanılan proses brülörleri temsilciliğini de İngilterenin sektörde öncü NU-WAY firmasından alarak ürün yelpazesini tamamlamıştır.Doğaya saygı ve yenilikçilik adına biokütle atıklarını yakan yeni teknoloji PELLTECH markalı pelet brülörleri ile de pazarda farklı olmayı hedeflemiştir.
Yüksek yakma verimi ile çevre dostu brülörler klasik ve buhar kazanları,pişirme ve kurutma fırınları,sıcak hava cihazları ile kavurma,metal ergitme,tekstil,kağıt sanayi gibi çok çeşitli,küçük ve çok büyük tesislerde kullanılmaktadır.Şirketimiz Avrupa standartlarında üretilen bu kaliteli brülörleri, yılların verdiği deneyime sahip olan bu firmalarında deneyimlerinden yararlanarak,Türkiye genelinde tanıtım, satış ve satış sonrası hizmetlerini ''üründe kalite,hizmette kalite'' ilkesi ile yürütme çabasındadır.
Isıtma ve yakma tekniklerinde deneyimli yönetici ve teknisyenleri, ürün seçimi, mekanik tesisat ve yakma teknikleri konularında eğitim ve teknik döküman desteği ile tüm ürünlerimizle ilgilenenlerin yanındadır.Ürünlerin sorunsuz uzun hizmet ömrü, satış sonrası hizmet olarak montaj ve işletmeye alma kuralları disiplini içinde,Türkiye genelinde oluşturulmuş yüzün üzerinde servis istasyonlarının periyodik bakım ve orginal yedek parçaları ile garanti altına alınmıştır.
Ülkemiz genelinde, hizmette devamlılığı ve kullanıcı memnuniyetini sağlamak için ürünlerin tanıtım çalışmalarını bölge ve iller bazında alıcılarımız ve servis istasyonlarından oluşan iş ortaklarımızın da yardımları ile sürdürmekteyiz. İlgi duyan tüm sektör çalışanlarının bizimle paylaşmak istedikleri görüş,düşünce,öneri ve tekliflerini saygıdeğer bulur ve değerlendiririz.

Firma Bilgileri

  • İSMAİL ÇABUK

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin