DİZAYN TEKNİK BORU VE ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DİZAYN TEKNİK BORU VE ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ BORU

Atatürk Mahallesi Adnan Menderes Caddesi No:6 34522 Kıraç-Esenyurt / ISTANBUL, TÜRKİYE İSTANBUL/ESENYURT


Hakkında

1987 yılında araştırma-geliştirme faaliyetleri yapmak üzere kurulan Dizayn Grup, 1991 yılında ilk AR-GE çıktısı olan molek ül yapısı özel dizayn edilmiş PPR boru ve ek parçaları üreterek bugünkü yapılanması için ilk adımlarını attı. Zaman içerisinde boru ve elemanları üretim ve satışı ile özdeşleştiği için Dizayn markası boru markası olarak konumlandı ve AR-GE şirketimiz Mir AR-GE ismi ile bağımsız bir yapıya kavuşturuldu. Dizayn Grup, Mir AR-GE şirketimiz ve diğer iştiraklerimiz ile birlikte 2010 yılı itibari ile Mir Holding çatısı altında toplandı. 

30 yılda Türkiye’ye de ilkleri üreten, dünya rekorlarını alt üst eden, endüstriye dönüştürdüğü onlarca patenti ile sektörünün teknolojide öncü firması haline gelen Dizayn Grup, deneyimi ve yüksek üretim gücü ile 85’in üzerinde ülkeye ihracat yapıp bir dünya markası haline geldi. 2015 yılında Rusya’da açtığı fabrika ve 2016 yılında Avrupa’da hayata geçirdiği yatırımı ile adını taşıdığı önemli pazarların yerel markası olması yolunda kilometre taşlarını koydu.

Türkiye’nin kalkınması ve paydaşlarının refahı için sürekli gelişimi kendine şiar edinen Dizayn Grup, 30 yılı birlikte “dizayn” ettiği tüm paydaşlarına şükranlarını sunuyor ve gelecek 30 yılları yine birlikte “dizayn” etmek adına tüm dünyaya sunduğu faydaları artıracak adımları atmaya devam ediyor.

Firma Bilgileri

Ürünler

Bina İçi Temiz Su Sistemleri
İçme Suyu Sistemleri
Damla Sulama Sistemleri

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.