DFS ENDÜSTRİ MALZEMELERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ

DFS ENDÜSTRİ MALZEMELERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ ELEKTRİK VE AYDINLATMA YEDEK

Folkart Towers A Kule Adalet Mah. Manas Blv. No:47/B K:26 D:2601 İZMİR/BAYRAKLI

Hakkında

DFS ENDÜSTRİ MALZEMELERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Haziran 2015 tarihinde merkez ofisi Folkart Towers’da kurulmuştur.

Kurucumuz 2004 senesinden itibaren Türkiye’nin önde gelen Demir Çelik firmalarında yöneticilik bazı haddehaneler de genel koordinatörlük aynı zamanda satın alma departmanlarında da satın alma sorumlusu olarak çalışmıştır.

Şirketimiz , teknik hırdavat , kesici takımlar , aşındırıcı ve kesici taşlar , elektrikli el aletleri , endüstriyel ürünler , nalburiye , otomotiv yan ürünleri , elektrik yan ürünleri , iş güvenliği , torna – CNC tezgahları için kesici ve delici elmas uçlar , makine tezgahları ile bu tezgahların kurulum bakım onarım işlemleri ve demir çelik ürünleri , ayrıca bahsettiğimiz ürünlerin ithalat ve ihracatı DFS ENDÜSTRİ’NİN müşterilerine sunduğu başlıca ürün ve hizmetlerdir.

Yapılan çalışmalar neticesinde DFS markası için MARKA TESCİLİ ile ilgili müracaatlarımızı yapmış bulunmaktayız.

Teknik hırdavat , aşındırıcı ve kesici taşlar , delici ve kesici elmas uçların ithalat ve ihracatı ile ilgilenen firmamız müşterilerimizin talebine göre yurtiçinden veya yurtdışından TSE Standartlarına uygun , CE ve ISO 9001 kalite belgelerine sahip kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

İlerleyen günler de AR-GE Departmanımızı kurarak , AR-GE programı kapsamında geliştireceğimiz ürün gamımızla , müşterilerimize sürekli inovasyon içeren farklı ve yeni ürün seçenekleri önermeyi planlamaktayız.

Bugün itibariyle 20.000 kalemden fazla ürün yelpazesi ile merkez ofisi Folkart Towers’da , deposu 1.sanayi’de olmak üzere siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur ve onur duyarız.

Amacımız; ülkemiz sanayicisine gelişen ekonomi çerçevesinde , yenilikçi ürünlerimiz ile uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri buluşturup ekonomik katkı sağlamaktır.

Firma Bilgileri

Ürünler

ELEKTRİK
RULMAN
teknik hırdavat , kesici takımlar , aşındırıcı ve kesici taşlar , elektrikli el aletleri , endüstriyel ürünler , nalburiye , otomotiv yan ürünleri , elektrik yan ürünleri , iş güvenliği , torna

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.