DERYA PEN PVC DOĞRAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

DERYA PEN PVC DOĞRAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ALÜMİNYUM DOĞRAMA

MERKEZ:ALPASLAN TÜRKEŞ BULVARI NO:32 KASTAMONU/KASTAMONU MERKEZ 

Hakkında

 

TARİHÇE·      

.   1999 yılından itibaren PVC pencere, kapı, alüminyum doğrama, küpeşte, çift cam, mutfak, banyo dolapları ve mobilya sektöründe hizmet veren bir firmadır.

·          1999 yılında kurulan şirketimiz FIRATPEN üretici bayii olarak 2 merkez 6 şube 25 tali bayii ile hizmet vermektedir.

·          2000 yılında çift cam üretimine geçilmiştir, böylece pencerenin bütün elemanlarını üreterek tedarikçi firma konumundan üretici firma konumuna geçmiştir.

·          Çok hızlı büyüyen firmamız yoğun talep karışısında , 2001 yılında Kastamonu merkezde 1.300 m2 kapalı  4.000 m2  açık alana sahip üretim tesisimiz kurulmuştur ve ilk şubemizde bu yılda hizmete başlamıştır. Bu tesisin hizmete girmesiyle aylık üretim kapasitesi 50.000 m.tül e çıkartılmıştır.

·          Müşterilerimize daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için 2002 yılında Devrekani şubemizi 2004 yılında gelen yoğun talepler doğrultusunda mutfak ve banyo dolapları imalatı satışına başlanmış aynı zamanda Taşköprü şubemizde hizmete girmiştir. 2005 yılında Pınarbaşı, Azdavay ve Merkez Efendi şubeleri ile hizmet vermeye başlamıştır

·          2004 yılbaşından itibaren İstanbul ve Kastamonu da mobilya sektöründede üretime başlayan firmamız, İç dekorasyonda da tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz siz değerli müşterilerimize ürün kalitesini en üst seviyede tutan anlayışla yardımcı olmayı, ürünlerin imalat sürecinden teslim sürecine olan zaman aralığında sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi kendine vazgeçilmez bir değer olarak belirlemiştir. Yaşan alanınız olan ev ve işyerinize uygun, rahat ve huzurlu bir ortam yaratmak en büyük amacımız. Yılların ve değerli mimarlarla çalışmış olmanın bize kattığı tecrübe sayesinde kalitemizden ödün vermeyerek bu günlere gelebilmemiz duyduğunuz güveni hiçbir zaman yıkmamak için çalışmamız sayesindedir.

VİZYONUMUZ

Derya Pen Ltd Şti  olarak vizyonumuz plastik pencere, mobilya ve iç dekorasyon sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmek, kişiye özel hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürmek, sizlere pencere ve mobilyanın estetik, kaliteli ve ekonomik olarak uygun halde sunumunu günümüzün teknolojik gelişmeleriyle bağlantılı bir şekilde oluşturmaktır.

 

Firma Bilgileri

Ürünler

banyo dolapları
banyo dolapları
mutfak dolapları
mutfak dolapları
pvc pencere
pvc pencere

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.