DENİZLİ DÖKÜM MAKİNA SANAYİ

DENİZLİ DÖKÜM MAKİNA SANAYİ BORU

Ankara Karayolu 10. km Kale Köyü Girişi Denizli DENİZLİ/DENIZLI MERKEZ 


Hakkında

Denizli Döküm 1975 yılında kurulmuş, sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşımla, üstlendiği tüm projelerini demir çelik sektörünün ve toprak sanayisinin temel ihtiyacı olan yüksek hassasiyetle köklü bir şirkettir.

Uluslararası kalite standartlarında ürünler sunarak müşterilerine daima nitelikli hizmet veren şirketimiz, 13.500 metrekare fabrika ve 6600 metrekarelik kapalı alanıyla yıllık kapasitesini 15.000 tona çıkarmayı başarmıştır.

Ülkemizin ve dünyanın önde gelen firmaları ile çözüm ortaklığını en mükemmel şekilde sürdüren şirketimiz, yartıcı, yenilikçi ve dinamik bir kadro ile hizmet ettiği firmaların ilk tercihi olarak rakiplerinden daima bir adım önde durmayı başarmış ve çalışmalarını bu yönde devam ettirmeyi kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Misyonumuz, müşterilerimize uluslararası kalite ve standartlarda ürünler sunmak, koşulsuz müşteri memnuniyetisağlamak, hizmet ettiğimiz toplum için nitelikli değerler üretmek ve çalışanlarımızın mutluluk ve refahını arttırmaktır.

Firma Bilgileri

  • Adil Demireren

Ürünler

profil, kangal demir, çubuk demir, toprak valsleri, yağ valsleri

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.