DENİZ MANTOLAMA

DENİZ MANTOLAMA CEPHE KAPLAMA MALZEMELERİ

Pazaraşağı Mah Sanayi Sokak No: 46 ISPARTA/YALVAÇ 


Hakkında

2000 Yılında kurulmuş olan firmamız, insana ve çevreye duymuş olduğu saygı ile müşterilerimize standartların üzerinde hizmet sunarak DENİZ MANTOLAMA Limited Şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

DENİZ MANTOLAMA kuruluşundan beri özellikle problemleri büyük olan yerleşik binalarda dış cephe ısı yalıtımı, mantolama, boya ve çatı onarımlarında göstermiş olduğu performans ve başarıdan aldığı cesaret ile uzman kadrosu, teknik elemanları ile çok daha kaliteli, ve ekonomik bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.
Ücretsiz keşif; uzman ekibimiz tarafından profesyonel teknikler ile gerçekleştirilecek ve konutlarınızın doğru ölçümlerine ulaşmasını sağlayacaktır.

Daha geniş bilgi için DENİZ MANTOLAMA’yı arayarak hemen teklif isteyebilir, sorunlarınızı DENİZ MANTOLAMA ile çözebilirsiniz.
DENİZ MANTOLAMA uzman kadrosu ile yerinde kentsel dönüşüm konusunda da hak sahiplerine yıkımdan, yenilemeye kadar anahtar teslim hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MİSYONUMUZ

  • Müşteri odaklı olmak. En iyi kalite ve hizmeti müşterilerimize sunmak.
  • Kararlılık, saygı, sorumluluk, bütünlük ve şeffaflık temel ilkelerimizdir.
  • Hedefimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek ve kendimizi daha fazla geliştirmek, taahhüdümüz altında olan işleri zamanında teslim etmek.
  • Toplumumuza ve çevremize saygılı, örnek bir kuruluş olmak, Kalite politikamızdır.

 

Firma Bilgileri

Ürünler


Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.