DENER MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

DENER MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. İŞ MAKİNELERİ

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 8.CADDE NO:40 KAYSERİ/KAYSERI MERKEZ 

Hakkında

Dener Makine 1974 yılında Kayseri  Türkiye'de kurulmuş ve halen Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde aktivitelerine devam etmekte olan üretici bir firmadır.
Kurulduğu yıldan itibaren yüksek kalite ve son teknolojiyle üretim yapmayı ilke edinen DENER MAKİNA, ISO 9001 kalite sistemiyle hizmetini sürdürmektedir ve CE sertifikasına uygun makineler üretmektedir..
Firmamız özellikle CNC Abkant Press, Giyotin Makas, Fiber Lazer, Plazma ve Köşe Kesme Makinaları üretimi üzerine uzmanlaşmıştır. Fabrikamızda 18.000 metrekarelik kapalı alana kurulmuş geniş ve kapsamlı makine parkı, yapısında yer alan eğitimli ve kalifiye Operatorleri, Teknisyenleri ve Mühendisleri ile Türkiye'deki lider üreticilerden biridir.
Müşteriye sunulan üründe kalite her zaman ön plandadır. Firmamız gerek yurt içine, gerekse Avustralya'dan Amerikaya dünyanın dört bir yanına distributorleri vasıtasıyla hizmet sunmaktadir.

Misyonumuz
Sektöründe 38 yılı aşkın tecrübenin verdiği güvenle Dürüstlük, Güvenilirlik ve Kaliteyi kendisine ilke edinerek ürettiği ürünleri dünyanın dört bir tarafına kusursuz müşteri memnuniyeti ve düşük maliyet ile gönderen, bu şekilde ihracat oranını sürekli arttırarak Makina İmalatı Sektöründe Ulusal ekonomisine katkı sağlayan DENER markasını tüm dünya ülkelerine sektöründe lider ve yenilikçi bir firma olarak dürüstlük, güvenilirlik, kalite ve ekonomik fiyatlarla bütünleştirmiş, Sahip olduğu ilkelerinden vazgeçmeyen, Başarılı teknik kadrosuyla oluşturduğu marka ve garantisi ile siz müşterilerinin sürekli yanında bulunan lider bir firma olarak tanıtmak.

Vizyonumuz
Makina imalatında dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza her geçen gün hız vererek ürün çeşitliliğimizi arttırmak ve verimlilik arttırma çalışmalarımızı sürekli kılmak, Siz müşterilerimizin istedikleri özel ürün taleplerine daha kısa sürede cevap verebilmek, Sektörümüze yeni teknolojiler sunmak, Hem teknolojimiz hem de ürün estetiğimizle DENER markasını sektörde aranan seçkin bir marka haline getirmek, Ürün kalitemiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyat, kalite ve zamanda sağlamak için çalışmalarımızı koordine etmek, Teknik personelimizi eğitimlerle destekleyerek sizleri; dürüstlük, güvenilirlik ve kalite ile tanıştırmak, Makina İmalatı sektöründe öncü bir kuruluş haline gelmek.

 

Firma Bilgileri

  • Akif BAYKALDI
    Bölge Sorumlusu

Ürünler

Fiber Lazer Kesim Makinesi,CNC Elektrikli Abkant Pres,CNC Hidrolik Abkant Pres,Giyotin Makas,Plazma Kesim Makinası,Köşe Kesme Makinası,Giyotin Makas,Abkant Pres,

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.