DELTA GLB

DeltaGLB Merkez Ofis Mersin Kültür Mah. İsmet İnönü Bulvarı Şevketbey Apt. No:160 Kat:2/8 33010 Mersin / Türkiye MERSİN(İÇEL)/AKDENIZ

Hakkında

VİZYONUMUZ
Müşterilerin sektörel lojistik ihtiyaçlarına göre; kara, hava, deniz, demiryolu aracılığıyla taşıma ve entegre lojistik hizmetlerini teknoloji,tecrübe vermektir.

MİSYONUMUZ
Kafkaslarda ve orta asya`da lojistik hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve sektörel altyapısının oluşturulmasında önder rol oynamaktır.

HEDEFİMİZ
Proje taşımcalığında ki liderliğimiz ve yapmış olduğumuz çalışmlar ile sektörde tek olmanın verdiği güç ile ilerlemekteyiz

Müşterilerine; lojistik ihtiyaçları doğrultusunda, sektörlerine özgü en doğru çözümleri, en doğru maliyetlerle üretmeyi, en son teknoloji ve alt yapıyı kullanarak iş ortaklığı anlayışı ile hizmet vermeyi görev bilen DELTA GLOBAL Logistics “müşterilerinin her hakka sahip ” olduğuna yürekten inanır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ
“Kuruluşumuz, Çevre yönetim sistemini ISO 14001 standardına göre kurmuş olup, kararlı ve bilinçli bir şekilde uygulamaktadır. Çevre politikamızın temeli faaliyetlerimizi çevre ile barışık bir biçimde sürdürmektir. Bu amaçla; Çevre ve insan sağlığının korunmasını ön planda tutmayı, Doğal kaynak, enerji ve hammadde kullanımını azaltmayı, Geri dönüşümü sağlayacak imkanları araştırarak atıkları çevreye zarar vermeyecek şekide bertaraf etmeyi, Yürürlükte olan mevzuat ve idari düzenlemelere uygmayı, Herhangi bir kaza veya acil durum için gerekli önleyici tedbirleri almayı, Çalışanların çevre bilincini geliştirmek için gerekli eğitimleri vermeyi, Çevre performansımızı sürekli iyileştirmeyi, Temel ilkeler olarak kabul ederiz.”

Firma Bilgileri

Ürünler

Lojistik

Mesaj Gönder


Bizi takip edin