DASK İNŞAAT

DASK İNŞAAT İNŞAAT TAAHHÜT

Mansuroğlu Mah. Ankara Cd. No:81 D:93 Bayraklı Tower K:14 İZMİR/BAYRAKLI

Hakkında

Uzun yıllara dayanan tecrübe, iş disiplini ve dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak, Türkiye'nin değerlerine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tecrübeli, profesyonel ekibimiz tarafından yaşamınızı kolaylaştıracak, huzur ve güven dolu bir yaşam alanı projeleri sunuyoruz. Size prestijli ve kaliteli konutlar inşa ederken, yeşil ve doğanın korunmasına maksimum düzeyde önem veriyoruz. Projenin başlangıcından, anahtar teslimine kadar tüm çevre standartlarına ve uygulama ilkelerine duyarlı bir şekilde geri dönüşüm uygulamalarını benimsiyoruz.

En son teknolojiye uygun, ekonomik, yürürlükteki mevzuat şartlarına göre standartları belirlenen, müşterilerimizin beklentilerini her anlamda karşılayan projeler geliştiriyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyetine uygun şekilde, bölge ve ülke ekonomisine artı değer katan üstün hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Çevremizi ve toplumu önemseyen, güvenilir firmalarla yapılan işbirlikleri ile gelişen, değişen ve her zaman ileri düzeyde yenilenen farklı projelerle müşterilerimize prestijli çalışma ve yaşam alanları sunuyoruz.

Firma Bilgileri

Ürünler

inşaat
konut projeleri
bina onarımları
bina güçlendirme

Mesaj Gönder


Bizi takip edin