DALLI METAL GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

DALLI METAL GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. Geri Dönüşüm/Hurda

Şerifali Mh. Tavukçuyolu Cd. Barbaros Bulvarı Kutup Sk. No:14 İSTANBUL/ÜMRANIYE 

Hakkında

DALLI METAL GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. 1985 yılında temelleri Elazığ'da atılmış olup 1987'den beri  Istanbul'da hurda bakır, hurda sarı (hurda pirinç), hurda çinko, hurda bronz, hurda kurşun, hurda kalay, hurda nikel, hurda alüminyum, hurda demir alım satımını yapmak ve çevre için zararlı atıkların sanayi sektöründe ham madde olarak kullanılmak üzere geri dönüştürülmesine katkı sağlamak amacıyla girişimci bir yaklaşımla kurulmuştur. Günümüzde ise ürün yelpazesini hurda alüminyum, hurda demir, hurda bakır başta olmak üzere tüm metal hurdalarını içine alacak şekilde genişletmiş ve kaliteli hizmet anlayışıyla, İstanbul geri dönüşüm sektöründe öncü kurumlardan biri olmanın yanı sıra tüm Türkiye’de metal imalatı yapan pek çok kurumun çözüm ortağı olmuştur. Dallı Metal Geri Döüşüm Sanayi Ticaret Ltd. Şti. geri dönüşüm sektöründe elde ettiği başarının yanı sıra farklı sektörlere de yönelmeyi tercih ederek yatırım amaçlı gayrimenkul sektöründe de yerini almıştır.

Dallı Metal Geri Dönüşüm olarak otuz yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz geri dönüşüm sektöründe, alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla her geçen gün başarıyla büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Bu başarımızın en büyük sırrının ise müşteri memnuniyetine ve güvenine verdiğimiz önem olduğunu düşünüyoruz. Dallı Metal Geri Dönüşüm olarak tüm siparişlerimizi, söz verdiğimiz tarihte, eksiksiz olarak teslim etmeye, kaliteden ve dürüstlükten ödün vermemeye daima özen gösteriyoruz. Ayrıca her zaman çözüm odaklı bir yaklaşımı benimsiyor, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz.

Dallı Metal Geri Dönüşüm olarak tüm başarılarımızın arkasındaki en önemli değerimizin insan kaynağımız olduğunun bilincindeyiz, bu yüzden İş Sağlığı ve İş Güvenliği ilkelerine de büyük hassasiyet gösteriyoruz.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.