DAĞ MÜHENDİSLİK A.Ş.

DAĞ MÜHENDİSLİK A.Ş. 4D PROJE TASARIM

Sancak Mh. Büyükırmak Sk. No:2/1 (İstanbul Yolu Üzeri) Selçuklu / KONYA KONYA/SELÇUKLU 

Hakkında

Dağ Mühendislik A.Ş. 8000 konutu aşkın üretimiyle Türk Ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır. Zor ve bir o kadar da titizlik gerektiren inşaat sektörü, doğru ve kalıcı yatırımlarla hedeflerin gerçek zeminlerde ilerlemesini sağlamaktadır. Rekabetçi piyasa ekonomisinde hep önde olmanın, ayrıntılara verilen önemle özdeş olduğu bir gerçektir. Dağ Mühendislik A.Ş. Türkiye’de bir marka olarak hızlı ve kararlı büyümesini, temel prensipler ve üretim sonu takip anlayışıyla sağlamaktadır.
 
Alanında pek çok projenin altına imza atarken bölge insanına katkı sağlayacak işlerin olması düşüncesi, Dağ Mühendisliğin hassas olduğu bir başka konudur. Ataköy siteleri ile başlayan çıkış Bahçeşehir Konutları 1.2.3.4. ve Gold, Site Bosna öğrenci yurdu, Novada Outlet Konya alış-veriş merkezi, Ataşehir Konutları, Residence Hill, Türkiye’nin en yeşil projesi Doğaşehir, Floraşehir Konutları, Autopia oto galericiler, İstanbul’un özel projelerinden Bahçekent Flora, Kartal’da Tual Adalar, Yeni Bahçeşehir ve Özel Hastane projeleriyle devam ediyor.
 
Konut dışında pek çok yatırımlara hayat veren Dağ Mühendislik A.Ş., adımlarını dünya markası olma yönünde atmaktadır. Verdiği sürede teslim, kalite ve üretimin ardından gelen müşteri takibi kuralını uygulaması, Dağ Mühendislik A.Ş.’yi başarıda hep zirvede tutmaktadır. Kaliteli ürün alımı ve uygulamasının özel tedarikçiler ve uygulayıcılarla yürütülmesi, müşteri memnuniyetini artıran unsurların başında gelmektedir. Temelden çatıya kadar kullanılan kaliteli malzemeler, Dağ  Mühendisliğin ayrıntıdaki hassasiyeti her çizgide açıkça görülebilmektedir. Bugünden yarına kadar dünyanın pek çok ülkesinde yapacağı  projelerde Dağ Mühendislik A.Ş. farklı marka duruşunu daima gösterecektir.

Firma Bilgileri

Ürünler

MÜHENDİSLİK,YAPI,İNŞAAT,MİMARİ

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.