CLEANLİNE ENDÜSTRİYAL TEMİZLİK MAKİNALARI VE EKİPMANLARI

CLEANLİNE ENDÜSTRİYAL TEMİZLİK MAKİNALARI VE EKİPMANLARI TEMİZLİK FİRMALARI

Atatürk Mah. Nene Hatun Sk. No:10/A İZMİR/BORNOVA 

Hakkında

Cleanline Endüstriyel Temizlik Makinaları olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Sektöründe lider bir firma olmayı hedefleyen firmamız, müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Cleanline Endüstriyel Temizlik Makinaları çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonu;

Makina ve makina aksamları imalat sektörünün yenilikçi 'ÖNCÜ'sü olmak.

Misyonu;

Makina ve makina aksamları imalatı alanında çalışan üreticiler, tedarikçiler ve diğer paydaşları arasında bilgi ve kaynak paylaşımı ile her türlü işbirliğini geliştirerek etkin bir sinerji oluşturmak, sektöre ulusal ve uluslar arası alanda öncülük etmek.

Politikaları;

Üyeler arasındaki etkileşimi, iletişimi, bağlılık ve işbirliğini sürekli olarak geliştirmek. Üyelerimizin ekonomik ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak. Üyelerin katılımını ve memnuniyetini artırıcı faaliyetlerde bulunmak, bu doğrultuda yeni hizmetler geliştirmek. Vereceğimiz eğitim ve düzenleyeceğimiz bilinçlendirme programlarıyla üyelerimizin müşteri memnuniyeti duyarlılığını geliştirmek ve sürekli hale getirmek. Çalışan personelimizin niteliğini yükseltmek ve gelişmelerini sağlayıcı fırsatlar oluşturmak. Tüm faaliyetlerimizde katılım ve paylaşımı önde tutmak, yaptığımız organizasyonları kaliteli bir şekilde gerçekleştirmeyi kurum kültürü haline getirmek

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.