CİKA İNŞAAT DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

CİKA İNŞAAT DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. BANYO ARMATÜRLERİ

Rüzgarlı, Şehit Yaşar Akansel Sokak Özgürler İş Merkezi No:3/3 06050 – Ulus / ANKARA ANKARA/ALTINDAG 

Hakkında

Cika İnşaat 2007 yılında kurulmuş olsa da 25 yıllık malzeme satış ve uygulama tecrübesine sahiptir. Firmamız Türkiye’nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak için inşaat sektöründe hep güven, gelişim ve başarının temsilcisi olma adına başta Ankara olmak üzere birçok ilimize malzeme satışı yaparak sayısız projelerde yer almıştır.

Vizyonumuz, konusunda iyi yetişmiş insan kaynağı ile çalışarak tasarımda, uygulamada ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak, taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve kaliteli şekilde tamamlamaktır.

Misyonumuz,büyük düşünebilmeyi, özgün olmayı, sorundan çok çözüme odaklanmayı, yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı hizmetler sunmakolarak belirledik.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede yapı sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

“Kalite asla tesadüf değildir” sözünü ilke edinmiş firmamızın, faaliyet konularını üç ana başlıkta toplayabiliriz.

  • CK İnşaat
  • CK Home
  • CK e-market

Ci-ka İnşaat; Yapı Gereçleri toptan ve perakende satışında hizmet vermektedir. Grup şirketlerimizden ;

Ci-ka İnşaat Ticaret Limited Şti. yurt içi perakende ve toptan satışı, sektörde öncü kurumsal firmalara tedarikçilik hizmeti vermektedir.

Cika Sanayi Taah. İnş. ve Tic. A.Ş. yurtdışı projelerini yöneten, ihracat yapan ve ihraç kayıtlı projelerde lojistik hizmetlerini sunan firmamızdır.

CK Home; Çağdaş tasarımları ve teknolojik gelişmeleri sizlerin istekleri doğrultusunda deneyimimizi de birleştirerek estetik ve fonksiyonu en iyi şekilde değerlendirentadilat ve mimari dekorasyon üreten markamızdır.Deneyimli ve yaratıcı kadromuzla taahhüt işleri zamanında, standartlara ve zevklere uygun olarak tamamlamaktadır.

CK E-market; Gelişen teknoloji ile birlikte, ihtiyaçlarımız ve onları karşılama yollarımız da değişiyor. Bayiliğini yaptığımız tüm markaların ürünlerini e-market aracılığıyla ayağınıza kadar sunduğumuz hizmetimizdir.

Firma Bilgileri

  • Banu TUFANER

Ürünler

BANYO AKSESUARLARI,MUTFAK AKSESUARLARI,ENDÜSTRİYEL AKSESUARLAR,SERAMİK,SAĞLIK GEREÇLERİ,VİTRİFİYE,SU ARMATÜRLERİ,BANYO MOBİLYALARI,YER SERAMİKLERİ,DUVAR SERAMİKLERİ,DUŞ SİSTEMİ,KÜVET SİSTEMİ,DUŞ KABİN

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.