ÇİFTEL MAKİNA & KAZAN SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ÇİFTEL MAKİNA & KAZAN SAN.TİC.LTD.ŞTİ. SANAYİ KAZANLARI

1482 SOKAK NO: 21 DOĞANLAR İZMİR/BORNOVA 

Hakkında

Firmamız, 1986 yılında küçük bir atölye olarak kurulmuştur. Kaliteli ve ilkeli çalışmasıyla hızla gelişerek 2000'li yıllarda "Çiftel" insanların tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

Fabrikamız geniş makine parkuru ile imalat sektöründe oldukça iddialıdır. Ürünlerimiz ekonomik olmanın yanı sıra çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde, birinci kalite malzemelerden üretilmektedir. Ürünlerimiz gerekli test ve kalite kontrollerin tümü yapıldıktan sonra hizmetinize sunulmaktadır.

Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti olacaktır. Bu amaç doğrultusunda teknoloji ve kaynak yatırımlarımız sürecektir.

Çiftel Makine; İmalat tesisimizde üretimini yaptığımız parçalarda ihtisaslaşmıştır. Son teknolojiyle donatılmış üretim tesisimiz, müsterilerimizin gerek duydukları parçaları üretme yeterliliğine sahiptir.

Sürekli geliştirdiğimiz ve yenilediğimiz Makine parkurumuzda ürünlerimizde kullandığımız Redüktörden Dişliye kadar gerekli tüm malzemeleri de kendi bünyemizde imal etmekteyiz.

Çiftel Makine; takım çalışmasının verdiği destek sayesinde ürünlerini, istenilen kalitede, istenilen temrinlerde üretmekte, optimum fiyat politikasıyla mal ve hizmet sunmaktadır.

Üretim Parkuru ve kullandığımız teçhizatlar belli periyotlarda bakıma tabi tutulmakta, sürekli olarak kullanıma hazır bir şekilde bulunmaktadır. Üretim personelimiz işinin ehli ve sorumluluklarını bilerek çalışmaktadır.

Çiftel Makine; Eğitimli teknik personeli ile müşterilerin istek ve sorunlarına kısa zamanda uygun çözümler sunar. Bakım ve Onarım personelimiz işinin ehli ve sorumluluklarını bilerek çalışmaktadır.

Çiftel Makine; Ürün kalitesinin sürekliliğinin sağlanması ve değişen müşteri isteklerinin karşılanması için son sistem teknolojilere ve eğitime verdiği önemle yatırımlarına devam etmektedir.

 

Firma Bilgileri

  • TUNCAY ŞAHİN
    Genel Müdür

Ürünler

BUHAR KAZANI
BUHAR KAZANI
SU BORULU PAKET KAZAN
SU BORULU PAKET KAZAN
ÖN OCAK
ÖN OCAK
DİLİMLİ KAZAN
DİLİMLİ KAZAN
SICAK SU KAZANI
SICAK SU KAZANI
ASPİRATÖR VE FANLAR
ASPİRATÖR VE FANLAR
ISIL İŞLEM FIRINLARI
ISIL İŞLEM FIRINLARI
FİLTRELEME SİSTEMLERİ
FİLTRELEME SİSTEMLERİ
İMAL ETTİĞİMİZ DİĞER ÜRÜNLER
İMAL ETTİĞİMİZ DİĞER ÜRÜNLER
DMF 180 DMG 5 EKSENLİ DİK İŞLEM MERKEZİ
DMF 180 DMG 5 EKSENLİ DİK İŞLEM MERKEZİ
ÇİFTEL REDÜKTÖR
ÇİFTEL REDÜKTÖR

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.