ÇEVSAN GERİ DÖNÜŞÜM LİMİTED ŞİRKETİ

ÇEVSAN GERİ DÖNÜŞÜM LİMİTED ŞİRKETİ Geri Dönüşüm/Hurda

Bağcılar Mah. Karanfil 8.Cadde NO:6\1 DİYARBAKIR/BAGLAR

Hakkında

Çevsan Geri Dönüşüm Limited Şirketi olarak bizler çevreye ve müşterilere karşı sorumluluğunu bilen bir ekiple sizlere en iyi hizmeti vermek için kurumsallaştık. Yaklaşık olarak 1.000 m² kapalı tesisimiz, 2000 m² lik açık araç bekletme yerimiz, anlaşmalı veya ortaklık bazında akü ,demir,plastik,lastik,yağ ve tekstil olarak resmi belgeli geri dönüşüm tesislerimizle hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Hızlı nüfus artışı, teknolojik gelişmeler ve yaşam koşullarının değişmesiyle ortaya çıkan aşırı tüketimden kaynaklanan çevre kirlenmesinin kontrol altına alınarak, kaynakların tekrar kullanılma imkanını sağlamak amacıyla Çevsan Geri Dönüşüm Limited Şirketi iş hayatına merhaba dedi.

Atık sorununun tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak Çevsan Geri Dönüşüm Limited Şirketi çağdaş ekipmanlarıyla,özenle eğitilmiş ve iş disiplinine sahip profesyonel kadrosuyla merkez ofis ve iki farklı şube ile ambalaj atıkları toplama-ayırma konularında en küçük birimden en büyük işletmelere kadar aynı titizlik ve ayrım gözetmeksizin, atıkların ekonomiye kazandırılması amacıyla hizmet etmeyi esas olarak benimsemiştir.

Halen DİYARBAKIR, BAĞLAR mevkiinde  Ambalaj Atıklarının tekrar ekonomiye kazandırılması amacıyla var gücüyle çalışmaktadır.Özellikle işletmeler için oluşan ambalaj atıklarına çözüm ortağı olmakta ve yeniden kazanılmasını sağlamaktadır.

Firma Bilgileri

  • HÜSEYİN ÖZDOĞAN
    İhracat ve İthalat Sorumlusu

Ürünler

akü
demir
plastik
lastik
yağ
tekstil

Mesaj Gönder


Bizi takip edin