CEM TEKNİK ELEKTRİK İNŞAAT SAN. TİC. A.Ş.

CEM TEKNİK ELEKTRİK İNŞAAT SAN. TİC. A.Ş. ELEKTRİK MALZEMELERİ

1263. Sok. No:9 İZMİR/KONAK 

Hakkında

 
2000 yılında İzmir'de Cem Teknik Elektrik İnşaat San. Tic. A.Ş. adıyla kurulan şirketimiz, Dünya’nın ve Türkiye’nin lider markalarına ait elektrik malzemelerinin toptan satışını ve pazarlamasını yapmaktadır.
 
 
Bilgili, deneyimli ve teknik konularda donanımlı personelleri ile kaliteli hizmet sunan Cem Teknik Elektrik A.Ş,  ihtiyaçları tespit ederek doğru ürün tedarikinde müşterilerine destek vermektedir. Müşterilerinin büyümesiyle büyüyeceğinin farkında olan firmamız, satış sonrası desteği ile müşterilerinin de elektrik sektöründe farklı bir konuma gelmelerine yardımcı olmaktadır.
 
 
 
Cem Teknik Elektrik A.Ş güçlü bayilikleri, geniş ürün yelpazesi,  sorunsuz stok – sevkiyat yönetimi, deneyimli kadrosu ve fark yaratan müşterileriyle başarı grafiğini her geçen gün yükseltmektedir.
 
 
Müşteri memnuniyetini temel prensip olarak benimseyen şirketimiz, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bilgi ve tecrübesini müşterileriyle paylaşarak farklılığını ortaya koymaktadır. Bu güne kadar verdiği hizmetlerle adından söz ettiren firmamız, satışta ve satış sonrasında çözüm odaklı hizmetler sunarak, müşterileri ile birlikte büyümesini devam ettirecektir.
 
 
 

Firma Bilgileri

  • BURAK BİLGİN

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin